Dostupnosť VDSL internetu

Otázka

  • 0

Dobrý deň,
Mám pár otázok ohľadom poskytovania VDSL internetu od Telekomu. Momentálne mám internet na doma od Orange, ktorému prenajíma sieť Telekom. Problém je že v Telekome mi nevedia povedať že či je na mojej linke možnosť VDSL internetu, dokonca, nevedia či vôbec ma môžu k nejakému internetu pripojiť. Ako je to možné keď je Telekom vlastník siete a Orange to len prenajíma, že mi nevedia povedať nič o mojej prípojke? Podľa ich stránky: https://www.telekom.sk/pokracujte-s-nami/vdsl/internet-l (na ktorú sa mimochodom nedokázem preklikať cez ich stránku ale treba to hľadať cez google) je na mojej adrese množné pripojenie VDSL. Lenže ak idem klasicky cez ich stránku tak to na mojej adrese vypíše že žiadne pripojenie na internet nieje možné, pritom mám linku od Telekomu.

Ďakujem sa odpoveď

S pozdravom Kušnír

Editoval/-a petkusni

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

  • 0

1. v telekome ti vedia povedat ci tam mas alebo nemas dosutpnost - neviem odkial mas, ze to nevedia

2. dosutpnposti si vies overit aj tu : https://www.telekom.sk/wiki/mapa-pokrytia ale je to len orientacne, realne ti to povedia len oni ked sa pozru do systemu

3. ty sice linku od telekomu mat mozes, ale nove pripojenie uz nemusi byt mozne, lebo moze byt preplnena ustredna a nemaju volny port. 

Ak nemas dostupnost, tak vies pod mapou pokrytia zadat podnet a oni to presetria

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar