Maximum z Magenty 1

Otázka

• 0

Zdravím,

máme skupinu magenty 1 a v nej 3 mobilné služby a 2 pevné služby. Podľa tabuľky sme na najnižšej možnej cene. No stále je tam popis, že maximum z magenty vyťažíme, keď budeme mať 3 pevné služby a 5 mobilných čísiel. Čo ešte viac môžeme získať? Ďakujem ze odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Zdravim, dovolim si vam odpovedat ja, ak mozem .... Tiez mam Magenti 1.

Maximum, co mozete z nej vytazit je tych spomínaných "3 pevne a 5 mobilnych .... aspon  tak mi to bolo povedane

Ja mám

1. telefon na pevnej linke
2.magio TV
3.Internet
+
5x mobilne telefonne cisla, mozu byt aj EASY karty ... Viac z nich nevytazite NIC --- a ak hej, prosim dajte mi vediet .... dakujem

Pekny den vam zelam     MirecX

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pod maximom z magenty som mal na mysli, ake dalsie vyhody mozem mat? Mam MS office zadarmo, mam najnizsiu moznu cenu poda tabuliek. Ale ked nas bude este viac, co este mozem ziskat? ci to ma zmysel nahanat dalsich ludi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A prišla ti vôbec niekedy nejaká zľava? Ja som na zľave 12 EUR a zatial tomu hovorím virtuálna zľava, lebo nikto ju nikdy na faktúre nevidel ako Kolombovu ženu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nooo, naposledy som mal pausal za 34 namiesto 40. Takze ano, normalne mam zlavu. Teraz by mala prist uz iba 30. Odkedy mas zmluvu? Lebo musis uzatvorit novu, aby sa na teba vztahovala magenta. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nooo, naposledy som mal pausal za 34 namiesto 40. Takze ano, normalne mam zlavu. Teraz by mala prist uz iba 30. Odkedy mas zmluvu? Lebo musis uzatvorit novu, aby sa na teba vztahovala magenta. 

Akú zmluvu na Magenta1? To odkedy je potrebné zmluvu a to musia aj tí ostatní? Veď som založil ešte v novembri skupinu a toto vidím momentálne po prihlásení...

12.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak mám podpisovať nejakú zmluvu, ktorá mi oklieští budúce služby a retenčné zľavy, tak si nič neprosím... To mi potom nestojí zato, radšej zoberiem po skončení paušálu konkurenciu. O2 mi ako firemnému klientovi ponúklo platinu za smiešny peniaz.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar