Zrušenie pevnej linky

Otázka

• 0

Dňa 20.1.2017 mi skončila viazanosť pevnej linky .Zavolal som na 0800123456 a chcel som pevnú linku zrušiť.Dostal so odpoveď ,že musím ísť osobne do predajne a tam mi to zrušia.Ja ako dôchodca musím cestovať 50 km aby mi linku zrušili.Keď som sa pýtal či treba prísť osobne aj keby som chcel dať zriadiť novú pevnú linku ,dostal som odpoveď ,že nie,že stačí telefonicky.Takže takto si telekom váži svojich klientov.A ešte by som sa chcel opýtať prečo v novej službe Môj telekom si nemôžem pozrieť  viazanosť a spotrebu pevnej linky.V starej službe Môj telekom sa to dalo . Som veľmi sklamaný zo službami telekomu .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

takze takto - ak si chces zriadit pevnu linku - da sa to hocijakym sposobom, lebo oni na zaklade hovoru objednavku spracuju a zmluvy ti pridu postou , teda podpises a posles spat 

ale ked chces sluzbu zrusit - musis najpr podpisat vypoved a az tak do spracuju - s mesacnou vypovednou - funguje to takto uplne v kazdej firme 

A nie je pravda , ze len osobne - da sa aj pisomne zaslat list  na Bajkalsku 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Peter Minčík juraj_mi,

odpoveď od @bu2ckland som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň.  Prosím Vás moja mama je v socialnom zariadení a už dva roky nepoužívam pevnú linku platím len poplatok môžem na predajni zrušit pevnú linku z jej občianským preukazom? Raz som sa na predjni zastavil a povedali mi že musim príst mama osobne, má 82 rokov a ja ju mám tahať 20km aby podpísala jeden dokument ved je to len formalita ako sa to dá riešiť Dakujem za skorú odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presnejšie tento obrázok nižšie, kde sa píše, že je možnosť písomnou formou, alebo tak, že vybavíš si splnomocnenie a vybavíš to za ňu ty.

Screenshot-2017-9-13 FAQ - Telekom.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar