RASTER MagioSat

Otázka

  • 0

Bol by problém prehodiť v rastri FTA program ČT24 zo súčasnej pozície na nejakú normálnu pozíciu - teda za programy českej verejnoprávnej televízie?

 

 

P.S.: a ak by to problém nebol, tak možno by stálo za pokus hodiť medzi hudobné programy aj MOOZ Dance a Musiq1.... Tam kde sú sú trošku stratené.

 

P.P.S.: a prehodiť Sky News ku programom Al Jazeera, CCTV News a BBC World (a CCTV Dokuments), nech je anglickojazyčné spravodajstvo pekne pokope. Prípadne cely´tento minibalík strčiť do rstra niekde medzi koniec hudobných a začiatok maďarských programov....

 

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

  • 0

On mal na mysli, aby to prečislovali oni natvrdo v rastri, pretože sice si môžeš cez Obľubené nahádzať svoje programy, ale číselne sa poradie kanalov nezmení a potom to vyzera dost chaoticky....

A pre bukovans, tu je vyjadrenie z techgroup Telekomu, no čistý profesionály, čo mi dali za odpoveď:

 

Otázka do Telekomu na techgroup:

Zdravím Vás, v Magio Sate už minimálne 2 mesiace nevysielajú 2 tv stanice, a to EU TV Chisinau (pozicia 707) a Jurnal TV Moldova (pozícia 710), je možné ich vymazať z rastra? Ďalej sa chcem spýtať, či by nebolo možné prečíslovať spravodajskú televíziu CT 24 z pozície 706 na pozíciu 15, aby bola pokope s kanálmi CT? A posledná otázka ako to vyzerá so zaradením TV Joj HD (v Novej DIGI je už mesiac) a TV Rik do Magio Sat?

Odpoveď z Telekomu od techgroup:

Dobry den,

stanice EU TV Chisinau (pozicia 707) a Jurnal TV Moldova (pozícia 710) su FTA, cize volne vysielane na danom satelite a na ne nemame ziadny dosah, teda ani ich pripadne odmazanie.
Co sa tyka precislovania CT24, nemame informacie, ze by sa v najblizsom case chystalo a priamo v menu magio boxu to zial nie je mozne.
K zaradeniu TV JOJ HD, bola zaradena do rastra dnesnym dnom. Ohladom TV RIK smev komunikacii s televiziou JOJ a pripadne zaradenie tv kanalu bude zalezat od vysledku rokovani ako aj nasich kapacitnych moznosti.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Priotom ten raster je len obyčajná databáza obsahujúca poradové číslo, názov stanice a parametre, ktorá sa nahráva do prijímača a jeho úprava je otázkou pár minút. 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Lubo  : vytvorenie favoritného zoznamu nie je pre mňa problém.... Ale my sa snažíme aby bola služba lepšie využiteľná práve ľuďom, čo ten prijímač dokážu len zapnúť a vypnúť.... Súčasný raster je logický a relatívne jednoduchý, pretože je roztriedený už podľa žánrov. Len škoda tých pár chybičiek, ktoré chýbajú k dokonalosti. 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

bukovans no jasne, len som uviedol moznost ako to zmenit, samozrejme ze su ludia, ktory nie su technicky zdatny v tychto veciach, ale myslim ze je to len zvyku , keby to mali takto od zaciatku neriesili by to :) moj nazor je ze kazde vylepsenie sluzby (ako je tento pripad) je plus aj napriek tejto chybicke krasy :smileytongue:

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar