Otázka

• 0

Dobrý deň,chcem sa spýtať, mám Magio satelit. Ak sa zrušia stanice Nova a Prima,kvôli,ktorým si u Vás platím satelit,je možné odstúpiť od zmluvy,nakoľko už zmeníte svoju ponuku a ja s ňou už v danom čase,keď nebudete vysielať tie kanály,nebudem súhlasiť ? Ako sa vtedy postupuje a koľko dní od zrušenia vysielania mám na požiadanie o zrušenie zmluvy ?Ďakujem za info.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

19 odpovedí na túto otázku

• 0

Ja som myslela,že na takéto otázky je zriadené toto fórum,aby som dostala kompletnejšiu odpoved,ako mi povie hociaký operátor. Myslela som si,že tu ste viac školení na otázky  týkajúce sa budúcnosti staníc a právnických otázok.Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Odstupnie  bez pokuty   na 99 %  nebude  možné. Operátori  maju  väčšinou  ošetremé  tým  ze programovú  ponuku  možu  zmeniť.  A  co  sa  týka  ceských  programov  tak  maju   vsade  jasne  uvedene : ** TV kanály vysielané v testovacej prevádzke ,príjem signálu nie je garantovaný: Prima Family, Prima Cool, Nova, Nova Cinema

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

1. Podnik má okrem práv a povinností uvedených vo Všeobecných podmienkach tiež nasledovné práva a povinnosti:

1. Podnik má právo zmeniť rozsah poskytovanej Služby

Televízie, najmä zaradiť alebo vypustiť televíznu alebo rozhlasovú programovú službu z programovej ponuky a trvale alebo prechodne znížiť alebo zvýšiť počet ponúkaných televíznych alebo rozhlasových programových služieb. Zmenu programovej ponuky nie je Podnik povinný Účastníkovi osobitne oznamovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Oni to maju osetrene...sice podnikaju a poskytuju sluzby pre obcanov ale stale to robia len pre zisk a ich obzivu...takze urcite maju klauzulu, ze nie su povinni nic oznamovat ohladom naplne vysielania a kedykolvek to mozu zrusit...a obsan si mal vopred precitat drobne pismena ohladom pokuty ak chce nieco zmenit...takze oni si poistili aj buduce zisky, aj ked sa na nich zakaznik vykasle, este ho osklbu... a to nerobi len Telekom, to robi kazda firma, ktora takto podnika...je to sposob kapitalistickeho zivota. Vsade sa to takto deje...nie je to sice pekne ale zisk a svedomie nikdy neboli kamarati ;-)

Takze jasne ze je pokuta a jasne ze si clovek moze vybrat...vzdy :-) je ale len na zakaznikovi, ci je ochotny zaplatit tu pokutu...

Podobne je to aj v pripade pokazenia mobilu, ked sa k pausalu priplaca nejaka suma, ale nie je to splatka za mobil a teda to firma ani nevracia, iba nakupnu cenu mobilu...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nemozes zrusit zmluvu len tak, oni ziadny z kanalov negarantuju

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som myslela,že na takéto otázky je zriadené toto fórum,aby som dostala kompletnejšiu odpoved,ako mi povie hociaký operátor. Myslela som si,že tu ste viac školení na otázky  týkajúce sa budúcnosti staníc a právnických otázok.Ďakujem

V posledných príspevkoch od Mateja je viac. https://forum.telekom.sk/topic/12632-nove-programy/

Žiaľ, aj ja som rozčarovaný že sú rušené TV stanice o ktoré je záujem. To že s opäť pridávajú maďarské, kórejské, mongolské a ja ani neviem už aké to je ..no je smutné, ale s rozhodnutím rušiť šírenie českých staníc nemá telekom nič spoločné. Myslím že niekedy pred dvoma rokmi to začali zástupcovia CMI teda Markízi a NOVA. **piip** ich že ...lenže ak chcem byť dobrý tak sa o to musím zaslúžiť a nie zakázať konkurenciu. Ja si neviem predstaviť v dnešnom svete aby mi niekto diktoval čo ja môžem sledovať, alebo nie. No od Markízi je to hnusný ťah... tu je manipulácia s dvt http://www.zive.sk/clanok/122633/stat-zacal-riesit-reportaz-markizy-o-dvb-t-mohla-manipulovat#

http://www.zive.sk/clanok/122518/tv-nova-uz-o-par-dni-povieme-kedy-skoncia-nase-stanice-v-sr#

>:(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,jasné,že Telekom bude teraz hovorit,ze on za vyradenie stanic Novy nemože,ale prečo ich potom minulý oktober vobec zaradil do rastra,ked bolo jasné,že aj tak pojdu preč?Nebol to tak trochu podvod na prilákanie nových zákazníkov?Presne toho som sa obával.Pred vianocami nalákat nových ludí a po novom roku vyradit stanice s odovodnením,že Telekom za to nemože,že sa musí prisposobit vysielatelom.Naštastie mi skončila viazanost.

P.S.:Opat nas aktualne telekom informoval,že je volný vikend s HBO3.Dakujeme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

keby ich vtedy nezaradil, frflal by si ze ich nezaradil ani na taku kratku dobu. A ked to bolo jasne, ze pojdu prec, tak koho tym potom zavadzal? Ja nechapem preco sa robi take halo okolo tych programov, neobranujem ich ale preboha napr primu uz nema NIKTO , to je rozhodnutie primy nie telekomu. Keby mohli iste ju vysielalaju dalej - nevidim dovod preco by nie 

Na kazdu tv pomaly teraz ked kliknes tak mas vysvetlene preco sa to stalo a ako

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

celé magio začína byt o ho..e ked už odoberaju programy nech aj nejaké pridajú no tažko nahradia novu a primu :( také Showtime by potešilo :x

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no nič novu a primu už mam online stream .. som zvedaví aká bude konpenzácia za odpojene programy :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no nič novu a primu už mam online stream .. som zvedaví aká bude konpenzácia za odpojene programy :D

Ostatní operátori tiež ubrali programy a ešte zdražujú. Môžeme byť radi že Telekom nemení cenu :D takže tu máš náhradu. Všetci vieme že české programy boli od začiatku v šedej zóne. Nikdy oficiálne neboli pridané do rastra žiadneho poskytovateľa.  Takže buďme radi že sme mali to čo sme mali kým sme to mali. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

telekom ZATIAL nezdrazuje, co si ale myslim ze nebude trvat dlho a pojde s cenami tiez vyssie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no oni ani teraz nemozu zdraziet, lebo kombinacia faktorov nemame boxy, prima, nova by ubrala dost vela zakaznikov. Kazdopadne tiez to nejakym sposobom ocakavam, no pevne verim  že to nejako sikovne vymyslia 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

filipec12, ak poznáš paretovo pravidlo 80/20 tak teraz je ten správny čas si ho pripomenúť, a to tým že všetci operátory ponúkajú iba 20% pozeratelného obsahu. Ak sa situácia zmení, čo nepočítam, lebo vývoj ide do totality... a budú iba dva programy a to Hnojka a Narkoza..a o oto ide komerčkám...aby nás ohlupovali bombastickými reklamami. A tu je odpoveď na Tvoju otázku, chceš platiť za reklamu? nie. ani ja nie. potom zruším magio natiahnem DVB-T a je po paráde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podľa mna to Telekom vedel už keď pridávali v októbri tie kanály proste chceli ešte nalákať zákazníkov a kto si mysli opak je pekne naivný ! Tiež som sklamaný z postupu providerov to je jedno UPC Orange Telekom swan skylink mali sa všetci spojiť proti markíze a JOJke pohroziť rovnakou silou a odvrátiť ten šialený plán železnou pastou ? Mali ich dať špeciálne do určitého balíka a uvideli kolkí by boli ochotní platiť za ten brak a neúnavne reklamy týmto by si vykopali vlastný hrob !!!! Zvýšia ceny hneď odpájam káble a dám ich na krk prvému v Telekome ešteže v apríli konci viazanosť. S pozdravom držte sa tu za ručičky 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vravelo sa stale o tom, ze zrusia ceske programy. ale nikto nevedel kedy. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar