Otázka

• 0

kde sa môžem sťažovať - respektíve žiadať vrátenie poplatkov za služby, ktoré ste mi faktúrovali, napriek tomu že som tieto zrušila pretože ich nepouživam. jedná sa o internet security a elektronickú faktúru.  vždy keď sa niečo opravuje, natiahnu sa iné spoplatnené služby.   elektronická faktúra mi nefunguje ale poplatok si účtujete. už mesiac sa neviem dovolať na zákaznícku linku 0800123456!!!!!!!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 1

Už dlhšiu dobu sa musí čakať na spojenie s operátorom.

Svoje tel.číslo môžeš zanechať na hl. stránke www.telekom.sk kliknutím na ružový štvorec so službou ku ktorej potrebuješ informácie a následne v pravom dolnom rohu je zelená ikona s telefónom

Reklamácia:https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/reklamacie

ohľadom faktúry odporúčam aktivovať preposielanie faktúry na mail a notifikačné sms

https://www.telekom.sk/casto-kladene-otazky/-/faq/ako-funguju-sms-notifikacie-o-fakture

Ako si aktivovať posielanie elektronickej faktúry do e-mailu

Pre komfortný prístup k svojim faktúram môžete využiť zasielanie faktúr priamo na váš e-mail.

Zákazníci služieb pevnej siete

Zasielanie elektronických faktúr na e-mail si môžete objednať:

• telefonicky na bezplatnej Zákazníckej linke 0800 123 456,
  • osobne v Telekom Centre.

Zákazníci služieb mobilnej siete

Zasielanie elektronických faktúr na e-mail si môžete objednať:

• zaslaním SMS v tvare EF medzera e-mail na 12323 (napr. EF email@telekom.sk),
  • prostredníctvom portálu www.telekom.sk,
  • telefonicky na bezplatnej Zákazníckej linke 0800 123 456,
  • osobne v Telekom Centre,
  • písomne alebo faxom.

Aktivácia elektronickej faktúry je bezplatná

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ked sa nevies dovolat , napis im na chat

mesiac sa nevies dovolat na linku, sak ja kolko krat pridem na stranku mi vyhodi okno zavolame vam, je tam chat, mas pobocky, navyse neverim ze teraz rano je linka plna

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar