DRM error nefunkcne kanaly

Otázka

• 0

1) Prosim Vas najde sa tu niekto ochotni kto konečne vysvetli tym pripecenym blbcom v Telekome že neustale su problemy s pustanim kanalov (Digisporty, Joj Cinema a dalsie) pri ktorom neustale vypisuje DRM error ? ... telefon Andorid 6.0, nemam ziadny root dakujem

2) Aby v roku 2017 bol clovek odkazany len na Firefox a to len na 32bit verziu a to len na Windows 7/8 tak to je cista nehoraznost zo strany ruzovej bandy... konecne vyhodte doprdele ten verimatrix a spravte nieco normalne aby kazdy s notebook CITAJTE POZORNE KAZDY "ESTE RAZ KAZDY" si tu telku mohol na notebooku pustit...

ja som taky idiot že som si od vas nieco kupil ach jaj :( zial do buducna som sa poucil

prepacte ze sa vyjadrujem takto ale srsi obcas zo mna totalna zufalost, hlavne ked si predstavim ako sa admistratori pousmeju nad tymto prispevkom a oznacia ho za VYRIESENE

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

men tiez magio go funguje 

win 7 firefox

iphone 

ale ten verimatrix ti beriem, to je uz historia 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Ja mám Windows 10 64bit a mne ide na Firefox všetko ok. Nainštaluj vlc player a malo by sa samo nainštalovať do firefox plugin vlc. A bude šlapať ako hodinky.

Editoval/-a Juraj61

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar