FilmBox Premium

Otázka

• 0

som dnes zistil ze tento duchaplny kanal bude extra plateny, nakolko mam plne magio som bol trocha prekvapeny hlaskou "bla bla bla.. doobjednajte si to "

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

a neboli tieto programy len zadarmo v ramci nejakej kampane? od novembra ci odkedy? viem ze to tu admin niekde spominal, ze to je len cca doteraz 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano, pokial si spominam, tak boli presunute Filmboxu do balika XL, ale v ramci zmien boli na 3. mesiace dostupne pre vsetkych (od 19.oktobra do 19.januara).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano, pokial si spominam, tak boli presunute Filmboxu do balika XL, ale v ramci zmien boli na 3. mesiace dostupne pre vsetkych (od 19.oktobra do 19.januara).

Restartuj STB a skus teraz

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Spravne, zadarmo boli len na urcite obdobie :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v cenniku z 21.12.2016 maju sice toto:  15 V období od 20.10.2016 do 15.01.2017 majú všetci zákazníci Magio Televízia na pevnej sieti dostupné zdarma tieto televízne kanály: Filmbox, Eroxxx HD, Filmbox Arthouse, Filmbox Arthouse, Fast & **piip** Box HD, Filmbox Extra HD, Fightbox HD, Filmbox Plus, Filmbox Family, Filmbox Premium, Filmbox Extra HD. Po skončení uvedeného obdobia budú uvedené kanály len súčasťou predplatených programov alebo balíčkov Magio Televízie na pevnej sieti.

a pri mojom programe XL, nejdu len FilmboxExtraHD a Filmbox Premium, ostatne idu v pohode, preto ma to tak zaujima ze co za balik zase vymysleli lebo nikde nic nie je, ale to som si uz u nich zvykol :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne tak isto  pri mojom programe XL, nejdu len FilmboxExtraHD a Filmbox Premium , pričom je v ponuke balíček:  Prémiový balíček Filmový Prémium , kde sú s viazanosťou na 6 mesiacov za 3,49€ 4 programy:  Filmbox FamilyFilmbox Family 1,   Filmbox Plus,  Filmbox HD. 

Vážení v TELEKOME nemáte v tom nejaký chaos?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar