drahší Happy L?

Otázka

• 0

zdravím,

pomaly mi končí viazanosť a ak dobre vidím tak sa zdá, že za Happy L Naj paušál spred dvoch rokov, za ktorý aktuálne platím 22e (+splácam za 15e iphone 6), by som mal po eventuálnom predĺžení viazanosti platiť  27,99e (bez nového telefónu, s telefónom 29,99). Dve úplne rovnaké služby a nárast ceny o minimálne 6e, rozumiem tomu dobre?    

Editoval/-a dabatch
typo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

a nemal si vtedy nejaku zlavu za prenos alebo nieco podobne ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som mal Happy L za 17.99 + som si doplacal za telefon a nemal som zlavu za prenos. cisto vernostne zlavy, ktore uz skoncili podla toho co mi povedali, tak riesim presun do O2 a uvidim ci to rozbehne masineriu. Maju to iste co teraz mam na Telekome za 18 Eur.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skús to riešiť cez retenčné oddelenie...

nejako sa nam nedari spojit, uz som poslal asi tri spravy ze mam zaujem o kontakt ohladom konciacej viazanosti. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som mal Happy L za 17.99 + som si doplacal za telefon a nemal som zlavu za prenos. cisto vernostne zlavy, ktore uz skoncili podla toho co mi povedali, tak riesim presun do O2 a uvidim ci to rozbehne masineriu. Maju to iste co teraz mam na Telekome za 18 Eur.

ano, bola to aj u mna zrejme vernostna zlava (ak dobre ratam tak som 19tym rokom v tmob). a ak bude teda odpoved, ze zlava mi po skonceni viazanosti prestane platit a nova nebude, nasmerujem sa rovnako do O2.

Editoval/-a dabatch
typo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

oni uz vernostne zlavy zrusili asi 

ak ano, tak to by davalo totalne zmysel: cim dlhsie u nich si, tym mensi narok na zlavu za vernost:) 

ale dam tomu este sancu, mozno zavolaju. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak máš ísť do O2,tak radšej do 4-ky!!!?Ceny sú výrazne nižšie,ako u O2..O2 podobne,ako 4-ka využíva národný roaming od Telekomu na niektorých miestach,kde nemajú pokrytie vlastnou sieťou.Národny roaming od Telekomu sa vzťahuje,len na 2G sieť,takže internet Ti pôjde cez GPRS v lepšom prípade EDGE.Národny roaming v 2G sieti stačí,tak akurát na volanie a SMS a MMS správy.Na internet je to veľmi pomalé pripojenie...O2 cenovo sa môže porovnávať s Telekomom a Orangeom,ale nie s kvalitou siete,ktorá je nižšia,ako u dvoch operátorov.Takže,keď chceš ušetriť a nevadí Ti nižšia kvalita siete,tak radšej 4-ka,ako O2.Obaja operátori (O2 a 4-KA) majú horšiu kvalitu siete,ale rozdiel je   cene služieb.???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skrátka zadať prenos čísla ku konkurencii.Oni potom zareagujú.? Je to na Tebe,či zoberieš retenčnú ponuku,alebo nie.Vyššie som Ti vysvetlil niečo o konkurencii.? Ty musíš vedieť čo očakávaš od  mobilného operátora...Pri O2 a 4-ke máš síce nižšiu kvalitu siete,ale zároveň neviazanosť...Takže pokiaľ nebudeš spokojný so službami,tak môžeš odísť  bez sankcií...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

stačí podať žiadosť o prenos a operátor sa ozve sám.

Pokiaľ v Orange neberieš mobil netreba sa viazať 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar