Ďalší set-top box

Otázka

• 0

Čaute, 

chcel by som sa opýtať. Z Telekomu som si bral TV a NET v jednom - VDSL. Keďže v súčasnej dobe nie sú schopní dodať druhý set-top box, chcel by som si kúpiť druhý... Tak sa pýtam

a) je to možné?

b) poprosil by som nejaké informácie pre kúpu, poprípade link na set-top boxy

c) je potrebná komunikácia s Telekom?

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Áno keďže to je tvoje zariadenie tak keď sa ti pokazí je to tvoj problém. Inak ostatné veci štandardne tam sa nič nemení.
A aktiváciu neviem presne popísať keďže som to neriešil. Možno stačí s operátorom nadiktuješ im nejaké údaje zo zariadenia. Neviem čo ich zaujíma možno MAC adresa. Zavolaj na infolinku tam ti poradia lepšie ako ja.  Toto je jediné alternatíne riešenie nedostatku boxov.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To bohužiaľ nie je možné, podľa toho čo som už viakrát videl, je možné mať iba od Telekomu magio box. Čiže ti ostáva jedine čakať dokedy budú dostupné. Taktiež nemyslím si, že to tak ponáhla, že potrebuješ ďalší box, taktiež môžeš využiť Magio GO zatiaľ.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môžeš si kúpiť magio box (bazoš.sk, bazár.sk) a nechať si ho aktivovať k tvojmu účtu. nebudeš platiť za prenájom zariadenia. jediná nevýhoda že budeš mať nejaký starší box lebo tie nové sa nepredávajú na bazároch a v prípade poruchy nemáš servis od telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik Viete mi to bližšie opísať, ako to prebieha, Áno, na Bazoši som už dačo našiel, ale ako prebieha aktivácia a čo znamená ,, V prípade poruchy nemám servis,, vzťahuje sa to len na ten set-top box, či?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mňa by skôr zaujímalo či je vôbec reálne teraz niekde zohnať na bazaroch stare magioboxy :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Akurát mi teraz jeden pán odpísal. Len je tu ešte otázočka, či je to funkčné na všetkých set-top boxov... samozrejme typu IPTV

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

myslím že by nemal byť problém ale radšej si to prever

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vies si zaobstarat aj vlastny box, teda nebudes platit najom - no musi byt nejakym sposobom volny v ich systeme - to ti oni preveria samozrejme

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz