Prechod z ADSL na VDSL

Otázka

• 0

Zdravím,

5.1. sme podpisovali zmluvu na prechod z ADSL na VDSL. Na predajni bolo povedané, že do 3 dní od doručenia routeru kuriérom mi príde sms, že služba je aktivovaná a môžem to pozapájať. Router bol doručený v utorok doobeda 10.01., preto 3 dni už prešli. Koľko teda reálne trvá aktivácia tej služby? Aké s tým máte skúsenosti? 

Ďakujem.

Marek

Editoval Marek123987

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Vďaka všetkým za odpovede. Hádam to opravia rýchlo. Tie 3 dni som odhadoval podľa sms, ktorú mi poslali ako automatickú odpoveď na nahlásenú závadu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak si to nahlásil v pondelok by ti to malo nabehnúť..Určite sa na to pozrú.Ten prechod z adsl na vdsl je niekedy fakt hrozný.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako hrôza toto.... 

ADSL dnes okolo 17:00 evidentne odpojili. Prestal úplne fungovať pôvodný internet, sms neprišla. Tak som pozapájal nový router, všetko ako treba. Po nahodení všetkého ako treba, internet nefungoval. Dal som tomu ešte ale hodinu času, či nenaskočí. A nič. Tak som volal na technickú podporu, pán veľmi ochotný, ale pomôcť mi nevedel.

Prečo?

Lebo vraj to evidentne zle zapojili v teréne, nakoľko on nevidí prechod žiadneho dsl signálu k našej prípojke (pána necitujem presne, takže možno si to pamätám nepresne a píšem hlúposť). Výsledkom je, že budeme min. 3 dni bez internetu, kým to v teréne dajú do poriadku. 

Editoval Marek123987

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak ti prestane fungovať ADSL ,potom určite môžeš zapojiť VDSL router.To z určitosťou zistíš,nepôjde ti internet. SMS ti možno ani nepríde.Sused tiež prechádzal na VDSL a sms nedošla dodnes.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v pondelok im volaj a žiadaj si sprevádzkovanie služby.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skúšal som, nefunguje. Na telefonickej podpore viac menej nevedeli poradiť nič. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím,

5.1. sme podpisovali zmluvu na prechod z ADSL na VDSL. Na predajni bolo povedané, že do 3 dní od doručenia routeru kuriérom mi príde sms, že služba je aktivovaná a môžem to pozapájať. Router bol doručený v utorok doobeda 10.01., preto 3 dni už prešli. Koľko teda reálne trvá aktivácia tej služby? Aké s tým máte skúsenosti? 

Ďakujem.

Marek

Tak to pozapájaj a skús za to nič nedáš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar