Prima Plus namiesto Primy od 23.1.???

Otázka

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @Peter Palovič,

Prima plus plánuje začať vysielanie na SVK koncom januára a bude súčasťou ponuky Magio TV.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Matey, ďakujem za odpoveď, ale mňa zaujíma, či budete musieť vyradiť pôvodnú českú Primu?

„Dohoda s operátormi je, že v okamihu zaradenia Prima Plus bude v ich ponukách vypnutá pôvodná Prima. Ďalšie kanály sú predmetom ďalších jednaní,“ povedal Business Development Director Primy Martin Cepek.    

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Matey, ďakujem za odpoveď, ale mňa zaujíma, či budete musieť vyradiť pôvodnú českú Primu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

tiez nechapem, ked este aj v nadpise to je napisane :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Rád by som vysvetlil, prečo sa na to pýtam a čudujem sa Vašim reakciám. Sami viete, že káblovky si robia čo chcú. Už ako dlho sa píše, že české stanice by slovenskí operátori nemali šíriť. Koľko spoločností už dostalo napríklad za šírenie Novy pokuty a stále ju šíria... príkladov je mnoho. Preto sa pýtam na rovinu. To, že niekto napíše článok o tom, že káblovky sa dohodli, že stiahnu Primu, ešte neznamená, že tak urobia. Takže absolútne nerozumiem, ako môžete tak naivne tvrdiť, že v článku je to napísané. Už ste si mohli zvyknúť, že čo je niekde napísané, na Slovensku nič neznamená.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Tak keď si taký skeptický voči článku nechápem prečo čakáš že admini ti tu napíšu pravdu. Oni môžu napísať len toľko info, koľko im zamestnávateľ dovolí. Sám vieš že ohľadne českých staníc sa dosť zahmlieva.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar