predlzenie viazanosti...

Otázka

• 0

Zistil som že dnes mi končí viazanosť.... Myslim však že by som ju chcel predlzit, no nedostal som doposial ziadne zaujimave ponuky a pocul som o ponukach od znamych, ktoré ma veľmi oslovili a tiež túžim také mať... Pozeral som však už aj po iných operátoroch, keďže tento náš ružový sa k svojim VERNÝM nespráva tak ako by sa mal, no má nás čisto iba za dojné kravy... Chcel som sa obrátiť na retenčné, žiadne číslo, kontakt nič som nenašiel.... Viete mi poradiť ako nato? Platil som im doteraz nehorázne peniaze, no je načase aby sa aj oni ku mne teraz obratili s nejakou ferovou ponukou, ved uz ma predsa dost vyzmykali...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Pri prenose nie je potrebné podávať žiadosť o ukončenie paušálu. Stačí po skončení viazanosti podať žiadosť o prenos čísla. Treba si skontrolovať osobné údaje /č.OP, adresa, rodné číslo/ ktoré budú uvedené v žiadosti o prenos musia byť totožné s údajmi v Telekome.

Výpovedná lehota platí len pri zrušení čísla a pri zmene programu z paušálu na kartu s dobíjaním.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Pri prenose čísla ťa Telekom môže ale aj nemusí kontaktovať s výhodnou ponukou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

bud  volaj na Zakaznícku linku  alebo   navštív predajnu.  inak  sa k  ponuke nedopracujes.  Co  viem  tak   sa  k Happy  su  schopny dat   navise:

-100 eur  na  mobil

2Gb dat

100 minut

nekonecne SMS/MMS

To my bolo hned ponuknute  predajcom na predajni. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

keby bolo niekde zverejnene cislo na retenciu, nevolal by uz nikto inde... retencia ta bude kontakovat ak zrusis zmluvu - pocas vypovednej lehoty

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

bu2ckland, cize ak mi vcera (12.01.2017) skoncila viazanost, a a rozhodnem sa zrusit zmluvu, tak je este vypovedna lehota nejaka? to mi nedava zmysel, no priznam sa necital som podmienky... a dokonca sa stalo, ze znamy prenasali v rodine, teda cela rodina komplet naraz az 4 cisla a nikto nikto ich ani len nekontaktoval...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @MatusJa

odpoveď od @ASK som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak cislo na retenciu mam v zozname uz dva roky. ked mi volali tak som si ho ulozil a volal som ho aj nedavno, ale ponuku mi nedali ako som si predstavoval.

tak idem formou prenosu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar