stratené nahrávky

Otázka

• 0

Stratili sa mi nahrávky. Asi pred mesiacom sa mi zo 70 nahrávok ostalo 20. Pred pár dňami ostalo len 7. Kontaktoval som Magio. Technik ma presviedčal ,že som mal plný disk alebo ,že tam boli staré nahrávky. Tak teda, za 10 rokov iba jediný raz  som mal SKORO plný disk ,ale to ma box upozornil a tak som mazal. Mal som tam nahrávky aj rok staré a nebol žiadný problém. Teraz žiadne upozornenie , že disk je plný .Technik nechápal môj argument ,že ked klesol počet nahrávok zo 70 na 20 tak  nemôže byť disk plný a preto není dôvod znova zníženie na 7.Vôbec nie som spokojný s týmto vysvetlením a tak to píšem tu , či niekto iný nemal takýto problém.

Editoval/-a lucivaty

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Počet nahrávok nie je žiadny vypovedajúci údaj. 7 nahrávok v HD z ktorých bude mať každá po 3 hodiny môže byť viac ako 20 polhodinových nahrávok v SD.
Pri každej nahrávke sa dá nastaviť jedna z dvoch možností: 

1. Nahávka sa nezmaže, vtedy ale nevieš nahrať nové pokiaľ si manuálne nezmažeš tie staré
  2.  Nahrávka ostane do zaplnenia disku. Najstaršie sa premažú novými. - ak si mal takéto nastavenie pri nahrávkach mohlo sa stať to čo popisuješ.

a možno tie nahrávky zmizli  po nejakej aktualizácii software.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

presne, pocet nahravok s tym nema nic. A neviem ci aktualiziacia by nieco zmazala - skor nie. Tiez by ma zaujimalo preco to zmizlo - podla mna je realne moznost 2 od tataracika - skus sa na to pozriet 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @lucivaty,

odpoveď od @Tataracik som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar