Nastavenie programov v PC

Otázka

• 0

Prešiel som si forum ale odpoved na moj problem som nenasiel. Chcem si zmenit skladbu oblubenych programov pri prihlásení a pozeraní telky na  PC - nieco vyhodit,

nieco pridat. Po prihlaseni mi v nastaveniach ako zaregistrovane zariadenie ukazuje Win7(firefox), ked rozkliknem oblubene kanaly, je tam milion Win7(firefoxov

jeden za druhym, Browser,  Motorola Magiobox, mobil ktory som davno odregistroval. Ziadne PC. Ked chcem zrusit ten Win7(firefox))

co mi ukazuje ako zaregistrovane zariadenie, napíše mi "Vaše zariadenie, nie je možne odregistrovať, lebo má platnú licenciu do 11. 1. 2017 15:48:14

Nevie niekto co s tým? Vopred dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Možno by pomohlo keby si sem pridal snímky obrazovky aj s popisom lebo zrejme celkom nechápem aký máš problém. 

Zariadenie ktore je pomenované ako "Windows 7 Firefox" je tvoje PC, odstrániť ho nemôžeš zrejme z dôvodu že každé pridané zariadenie vieš odstrániť po uplynutí určitej doby. Je to ochrana, aby sa zabránilo tomu že budeš používať na viacerých zariadeniach Magio go. Áno dalo sa to aj inak ale Telekom to má takto.

Na druhej strane je dosť blbé že nie je možné na prvý pohľad rozoznať o ktoré zariadenie sa jedná. Veď keď mám Magio go na 3 počítačoch a všade mám Windows a rovnaký prehliadač ako zistím ktorý konkretny PC to je? Ale to je otázka alebo podnet na @Matey

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tiez uplne nechapem

Tataracik s tym rozoznavanim mas pravdu - asi to nie je dobre vyriesene

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No mozno som to blbo opisal. Ale ak je moje zariadenie Windows7(Firefox), ako viem ktorý, ked pri rolovaní v liste "poradie kanalov" mam Windows7(Firefox)) mozno stokrát. 

Snímka1.JPG

Podla mna je to NEDOROBENÉÉÉÉ

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

je to nedorobené. 

pozeral som a mám to podobne. v tej kategórii sa ti vytvorí nová položka vždy keď zaregistruješ "nové zariadenie" pričom pod pojmom nové zariadenie je aj rôzny prehliadač na tom istom PC a obávam sa v tejto časti objaví "nové zariadenie" aj vždy keď sa ti aktualizuje firefox :D navyše nikde nie je možnosť tieto "zariadenia" odoberať. 

podľa mňa v tejto ponuke by si mal videť len aktuálne registrované zariadenia (max 3) + magio boxy (max 4) aby si si vedel usporiadať ľahko programy. Obávam sa že s týmto problemom ti nikto z nás nepomôže. Potrebujeme pomoc od administrátorov. @Matey @Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

tento podnet evidujeme. V súčasnej dobe pracujeme na vylepšení webovej stránky a aplikácie Magio GO a aj práve tento problém bude vyriešený.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar