Internet po preceprani, ako dobijem?

Otázka

• 0

Zdravim, mam pausal ( a vraj neobmedzeny :D - ale spomaleny) 2Gb internetu, kedze som ho precerpal, chcem si dobit aspon 1 Gb. To co mi chodia sms ze dobite si 100/400Mb ma nezaujima, tam su prehnane ceny. Da sa dobit 1Gb? ak ano, aku smsku napisat, a na ake cislo a cena aka je? Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 1

4ka :D:D:D ak ti nevadí 2G tak neváhaj :D potom napíš koľko vlasov ti ostalo, ak si nevytrháš všetky 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bohuzial datovy balicek nie je mozne aktivovat, uz som to skusal, aj mi prisla smska.. Je to len pre urcity pausal.... Skor vyssi..... Takze nieco insie?  Asi zavolam priamo do Telekomu, nech mi tam poradia... No cochila mi konci pausal, asi to ukoncim a prejdem do  4-tky, ine ceny, snad aj pokrytie sa bude zlepsovat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Balík nie je dostupný pre Happy XS mini, Happy XS a Happy S, ak máš jeden z týchto paušálov, nič nenarobíš.-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ako pises ine ceny ine pokrytie - aby si potom nelutoval, ze sice mas dobru cenu, vela dat, no realne vyuztie je nic moc

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Radim Ka,

odpoveď od @ASK som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pri 4-Ke,tak,ako pri O2 treba počítať s nižšou kvalitou siete,ako pri Telekome a Orangeu.Rozdiel je v tom,že 4-ka je podstatne lacnejšie,ako Telekom.O2  cenovo sa vyrovná Telekomu a Orangeu,ale kvalitou siete nie.Keď mám platiť viac peňazí,tak radšej Telekom,ako O2...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

telekom nie je lacny, ale ked nebudes mat signal tak so svojim o polovicu lacnejsim pausalom si mozu ludia viete co 

ja som so svojim pausalom mimoriadne spokojny, takmer vsade mam 4g, sms/mms neriesim, volania tiez nie - cena by mohla byt nizsia ale nastastie to momentalne nemusim riesit 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar