Platba cez kredit

Otázka

• 0

Dobrý  deň dnes 6.1.2017  som si chcel kúpiť  hru Geometry Dash a zvolil som platbu cez SlovakTelekom dal som tam údaje všetko číslo domu atď. ale došlo mi že nemám dostatočný kredit a chcel by som tu platbu zrušiť a neviem ako mohol by mi niekto prosím poradiť ? 

Ale ja už som na kúpiť raz klikol pýtalo to heslo od mailu ale to už som neplnil lebo som prišiel na to že  to asi bude brať kredit s tabletu aj keď som tam zadal svoje číslo od telefonu poprosil by som  o radu ako tú platbu zrušiť :) 

Screenshot_2017-01-06-11-02-09.jpeg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

@tomas1578 ak ti neprišla sms alebo mail o zakúpení, v tom prípade žiadna platba neprebehla, len sa nastavilo platenie, takže v budúcnosti ak budeš chcieť niečo kúpiť, tak už nebudeš musieť vypisovať osobné údaje, len to heslo k mailu čo pýtalo aj v tomto prípade. 

Dá sa to aj skontrolovať, keď otvoríš appku Google Play Store, tak v tom menu či čo je to (naľavo hore tie tri čiarky vo vyhľadávacom poli hneď vedľa nápisu "Google Play"). Tam zvolíš účet a potom história objednávok.

Screenshot_2017-01-06-15-22-58-714.jpeg

Editoval/-a Matej
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A ešte som aj nevedel ako to robiť a na adresu som dal (Číslo domu) prosím o zrušenie platby

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pravdepodobne ti na karte zostal bonusový kredit, ktorý sa dá použiť  len na hovory, SMS, MMS, dáta, ale nedá sa minúť na nákup hry, súťaže, SMS lístka ... 

Pri zadaní kodu *121#  sa na displeji zobrazí stav nominálneho (reálneho) a bonusového kreditu.

pozri  https://support.google.com/googleplay/answer/4646404?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

všetkým vám veľmi pekne ďakujem :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @tomas1578,

odpoveď od @Matej  som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar