Nefunkčný View Right Web Installer

Otázka

• 0

Dobrý deň,

včera som si aktivoval Magio Go. Inštalácia prebehla v poriadku a podarilo sa mi ho čiastočne aktivovať na mobile Android. Čiastočne píšem preto, lebo mám zakúpený športový balík no z neho mi fungujú akurát kanále Digi Športu.

Ďalší problém nastal s aktiváciou Magio Go na PC. Tu  mám nainštalovaný Windows 10 Pro x64. Aplikáciu Plug In mám štandardnú od firmy Verimatix. V takejto zostave mi Magio Go nefunguje so žiadnym internetovým prehliadačom. Skúšal som Operu, Firefox, Chrome, Internet Explorer 11 aj Microsoft Edge. V predchádzajúcich príspevkoch som sa dočítal, že snáď Magio Go funguje len vo Windows 7. Ak je to tak, prečo táto informácia nie je nikde oficiálne uvedená?

Ak by mi niekto vedel poradiť s mojimi problémami, vopred ďakujem za radu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

25 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @kokiplex,

Magio Go momentálne funguje na týchto OS.

Pekný deň 

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vitaj v magio go klube, tak debilne riešené ako to má telekom som ešte nezažil. Bežal som cez Antik, aj Skylink všetko OK. Magio GO mám tretí mesiac na dvoch PC to viac nejde ako ide, mrzne hádže hlášku ako tebe. cez PC je to nepozeratelné. Našťastie cez Tablet to ide OK.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Magio go ide len na Mozille a musi byť nainstalovaný plugin vlc v mozille.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a este doplnim - nainstalovany nestaci - musi byt aj povoleny v nastaveniach

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám smutnú správu pre všetkých, ktorý používajú Firefox.

Od verzie 52 nebudú už podporované žiadne pluginy typu NPAPI, to znamená ani plugin View Right Web.

Chcel by som sa teda spýtať, čo mieni Telekom robiť, aby sa dalo Magio Go pozerať na PC s Windows 10 x64, kde nechce mať užívateľ nepodporovaný webový prehliadač.

Posledná opera nepodporuje NPAPI, Chrome nepodporuje NPAPI a v Internet Exploreri na Win10x64 plugin tiež nefiguruje, keď sa nainštaluje.

Nie je možnosť pozerať TV na PC.

Nie je nejaká možnosť vytvorenia programu vo WUP, aby to fungovalo na princípe Androidu alebo iOS, kde bude daný plugin obsiahnutý?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@bu2ckland som aktívny beta tester čo sa týka takýchto vecí.

Doteraz som mal firefox 32 aj 64 bitový, z dôvodu, že 64 bit. nepodporuje už pluginy dlhľie. Teraz už mám beta verziu Firefox 52 a tam už nie sú podporované žiadne pluginy NPAPI okrem Flash Playera aj v 32 bit verzií. Je to aj na stránkach Mozilly:

https://support.mozilla.org/sk/kb/npapi-plugins?as=u&utm_source=inproduct

Je tam síce na konci napísané, že Firefox s dlhšou podporou to ešte bude mať do 2018, ale aj tak. Firefox s dlhšou podporou sa väčšinou inštaluje v podnikovej sfére.

Editoval Miroslav T.
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

verimatrix iste pride s nejakou upravou , dufam

kazdopadne velmi zaujimava info, diky !

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

momentálne prebieha testovanie funkčnosti aplikácie aj na Chrome, takže čoskoro by sme mali fungovať na tomto prehliadači.

Pekný deň

Matej 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Super správa.

Kedy to asi bude spustené (funkčné), aby som vedel ako dlho budem bez Magio Go.

Editoval Miroslav T.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v Chrome ....?  nedavajte klamlive  informacie , napiste rovno ze skor ako o rok to nebude ...tempom telakomu ,platis za nieco co ti nejde ..hnus velebnosti

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nezdalo sa mi to, preto sa pýtam, keďže ani Chrome nepodporuje NPAPI.

Takže očakávam, že bude doplnok robený novým spôsobom a tým pádom pôjde aj cez ostatné prehliadače.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Miroslav T., @luciagamanova

sme v takmer finálnej fáze kedy dokončujeme posledné detaily aby to bolo dodané v Chrome Store, čiže pevne verím, že to bude ešte tento mesiac. Užívateľ si to bude musieť pridať do Chrome + stiahnuť inštalačný súbor .msi

Postup bude aj na Chrome Store.

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja dufam, ze to na firefoxe pojde aj do buducna, lebo mne nejako chrome nie je 3x sympaticky, aj tak gro mojho pouzivania je na ipade

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pomaly to pojde uz len na predpotopnom Safari vo Windowse :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @m402sk,

čoskoro bude Magio Go funkčné aj na Chrome :)

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To si velky optimista, skor tak na vianoce, ale este nevie ktore :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To Matey:

čoskoro bude Magio Go funkčné aj na Chrome :)

Uz je to tyzden a stale nic-to je nejaka dlha chvilka!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, doplnok pre chrome hlási chyby.

Stránku magiogo.sk môžem načítať ako https ale potom sa prepne do http.

Po poslednej aktualizácií chrome, musím povoliť spustenie nebezpečných skriptov na stránke, aby sa mi vôbec televízia spustila. Následne sa TV síce spustí, ale vypisuje, že v danom prehliadači bude fungovať v obmedzenom režime.

Pracuje sa prosím na odstránení chýb. Teraz nemám možnosť vybrať kvalitu sledovaného obrazu a kedykoľvek sa mi prepne na nižšiu kvalitu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

včera sme odštartovali pilotnú prevádzku nového rozšírenia Magio GO, ktoré by malo pomôcť zlepšiť funkčnosť webovej verzie Magio GO. 

Rozšírenie je aktuálne dostupné pre prehliadač Chrome (Windows aj pre MAC) a je potrebné ho nainštalovať - návod nájdete priamo na portáli magiogo.sk. Momentálne pracujeme na ďalšom vyladení webového prehrávača, ktorý budeme postupne aktualizovať. 

Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. 

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar