Ako kúpiť CLIP inému účastníkovi?

Otázka

• 0

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, či je možné cez tento portál alebo nejako inak cez internet  kúpiť službu CLIP inému účastníkovi bez toho, aby človek musel ísť do predajne.

Vďaka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Pri predplatenej Easy karte býva CLIPko aktivované automaticky, pri programe Happy si Telekom účtuje cca 5 € poplatok 

Pri paušálnom programe si môžete službu aktivovať:

• prostredníctvom bezplatnej Zákazníckej linky Telekom 0800 123 456
  • na stránke www.telekom.sk v záložkach Môj Telekom - Služby
  • písomne na našej poštovej adrese 
  • e-mailom cez formulár Napíšte nám
  • v ktorejkoľvek predajni Telekom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

@rados915 blbé poznámky si nechaj, pravdaže CLIP je automaticky aktivované nie ako kedysi, jedine CLIR kto chce musí si aktivovať sám, to nie je automaticky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

CLIP sa uz niekolko rokov aktivuje automaticky a bezplatne, sposob aktivacie v inych pripadoch sa odlisuje ci ide o pausal alebo easy. Pre istotu si overte ci dotycny CLIP naozaj nema:
1. ak sa pri zvoneni zobrazuje cislo bez mena, CLIP ma, len cislo nie je ulozene v zozname

2. ak sa pri zvoneni vacsinou cislo alebo meno zobrazuje, len pri niektorych volaniach je "Utajene cislo", CLIP je aktivny, len volajuci ma zapnuty CLIR

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som prešiel z O2 do Telekomu a CLIP som dostal zadarmo.V Telekome som od roku 2015 a neplatil som nič za CLIP k Happy L paušálu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Juraj0506 Mohol si vystihnúť akciu, pozri cenník časť A. Čo viem k paušálom Happy XL býval CLIP bez poplatkuclip.JPG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja vlastne neviem,či je,alebo nie je spoplatnené CLIP za aktiváciu.Ja som prechádzal v roku 2015 do Telekomu a neplatil som nič..Možno nejaká akcia ?.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom a Orange majú rovnaké neprehľadné cenníky.Je v tom chaos.Už konečne by mohli upratať  vo svojích cenníkoch.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -2

CLIP ešte stále nemá každý automaticky aktivovaný? Aktivácia je spoplatnená? V roku 2017? Pekne :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar