+421 91 4333 188

Otázka

• 0

Kvôli  pravidlám fora sa budem snažit byt slušný... Začnem tým, že celej rodine aj priateľom ZAKAZUJEM aby s vami mali niečo spoločné... poznávate toto číslo ? : +421 914 333 188  .. TÝMTO CISLOM NICITE ŽIVOTY NORMÁLNYM ĽUDOM... ja pridem po nočnej alebo po party , proste sa chcem vyspat a mobil mam na dôležite veci takže ho nevypínam o 9-10 RANO UZ MI VOLA TELEKOM :)))))  ako vidím stovky fór , ZATAZUJETE TÝM CELE SLOVENSKO A VŠETKO KDE MATE PREDAJNE. STE AKO MOR... len tolko  k vášmu obťažovaniu.  pekný den :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 2

Klobuk dole, ze si si pre firmu ktora ta obtazuje natolko aby si ju zakazal celej rodine precital pravidla fora, zaregistroval sa a prispel tu . Nezabudni tento zakaz vylepit na chladnicku aby to mala rodina stale na pamati 

you made my day :) 

PEACE

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Si niečo objednáš a otravovať kôli tomu ako si bol-a spokojný-á na predajni tak to je tiež super...   

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

sa to vola spatna vazba - maju to asi vsetci, nic vynicmocne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tiež otravovanie... celá spätná väzba... hlavne ked nevedia ako a čo majú spraviť... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

su to dve strany mince, niekedy ti to zachrani nervy a niekedy ta to vynervuje. a aspon raz si im povedal ze si nezelas byt kontaktovany alebo nieco podobne? nech tvoje cislo vymazu ? napisal si im niekedy mail, poslal list ? je to zalezitost 5 minut a mozes po party kludne spat

ako pise bu2 vyssie maju to vsetci v nemenovanej modrej konkurencii uz niesom asi 12 rokov a stale mi volaju a posielaju sms s ponukami.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne sa z každého čísla dovolaju len raz. Vždy sú takí rozbehnutí tak ich musím zastaviť a poviem že ušetrím čas sebe aj im. Že cez telefón si zo zásady nič nekúpim ani im nebudem vypĺňať dotazníky.  A že nech mi už nikdy nevolajú. Po zložení pridávam číslo na blacklist takže sa mi už najbližšie z rovnakého čísla nedovolaju. Podobne riešim SMS.

Problem solved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne nevolali sami od seba este ani raz, zato telekom doma  nas bol uz asi 3x - mna zasa hneva toto, bola doma iba mama , ale uz som jej dal instrukcie co ma robit ak by znova dosli :)))

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar