Spomalene internetu

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň,

chcel som sa opýtať, či je normalné, že keď sa zapne mágio tak mi buď strašne spomalí internet (z 600/500 kbs na 200>0 kbs} alebo úplne spadne sieť a nejde ani jedno. Mám balík Magenta 1 a DSL. Známy mi hovoril, že by to malo fungovať nezávisle od seba a, že tám mám lan zavolať.

Ďakujem

Editoval/-a Navras

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

a nemas nahodou M ADSL? lebo to magio go ide cez net cize jasne ze sa ti spomali ak mas nejaky slaby

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Magio Go je nezavysle na sieti a preto cerpa inet kapacitu ale snad ak by bolo magio ako IPTV sluzba tak by mala mat dedikovany kanal na DSL tak aby pasmo pre DSL inet neovplyvnila. Samozrejme ide aj o dohodu s Telekomom kedze ak viem tak sa s nimi da dohodnut ak je slaba linka ze to daju aj na ukor bezneho DSL inetu (moznych viacero pristupov prelievanie, tvrde znizenie inetu..).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uz som na optike ale keym som mal DLS tak moja skusenost bola taka ze ked nebola zapnuta TV tak mi sla linka rychlejsie ako by podla zmluvy mala a ked niekto pozeral TV tak to kleslo na tuto hranicu. ak ma niekto slabe pripojenie je mozne ze mu dochadza k ciastocnemu spomaleniu ale iste nie na taku hranicu ako pise Navras. Riesil by som to ako reklamaciu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar