Platím vám za služby - za internet a vypadáva v jednom kuse. Niekedy mam chuť všetko vyhodiť. A najjednoduchšia odpoveď je: chodte si vymeniť router. Tak komu platím za služby? Kto z toho zarába? -ja? Tak sa starajte o zákazníkov. Alebo už dávno nepl

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Platím vám za služby - za internet a vypadáva v jednom kuse. Niekedy mam chuť všetko vyhodiť. A najjednoduchšia odpoveď je: chodte si vymeniť router. Tak komu platím za služby? Kto z toho zarába? -ja? Tak sa starajte o zákazníkov. Alebo už dávno neplatí? Náš zákazník - náš pán.

Editoval/-a dzedo911

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Platím vám za služby - za internet a vypadáva v jednom kuse. Niekedy mam chuť všetko vyhodiť. A najjednoduchšia odpoveď je: chodte si vymeniť router. Tak komu platím za služby? Kto z toho zarába? -ja? Tak sa starajte o zákazníkov. Alebo už dávno neplatí?Náš zákazník - náš pán?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A čo my tu s tým? Sťažuj sa priamo telekomu, tu žiadnu odpoveď od telekomu nedostaneš, lebo tu poriadne nikto s ich pracovníkov nie je, a taktiež z tvojho problému ťažko vydedukovať aký máš problém s internetom. 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vymenil si si ten router?

Ano, chyba sa stale opakuje. Byvam v Devinskej novej Vsi a podobne vypadky som nikdy nemal.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A co nato 0800 123 777 ? Ziadaj si skontrolovat a premerat linku technikom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar