nezarátana zľava z Magenty

Otázka

• 0

Predĺžila som paušál Happy M, a keďže sme s rodinou v Magente 1 pri objednávky mi už pekne odrátavalo zľavu 2 eurá. Čiže mi miesto ceny 19,99 za paušál Happy M dávalo pri objednávke že budem platiť mesačne 17,99 eur. ALE keď som už urobila objenávku a prišiel mi potvrdzovací email tak mi  tu magentu nedrátalo a vypísalo mi že budem platiť 19,99  tu zľavu už tam nemám tak ako to je ?!

Ďakujem Vložiť ďalšie médiá

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

no za pevne sluzby nie, len za mobilne pausaly sa ti rata zlava , internet, tv pevna linka cenu nezmenia ak ich mas pridane

tu si vies pozriet ceny 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne tiež povedali, že za každú službu ktorú pridám sa mi odrátajú 2 eur (pri programe L). No po predľžení zmluvy už to zrazu je inak, už tam musia byť rôzne služby, aby sa zlavy uplatňovali.. Hlavné, že to pre objednávkou vysvetliť nevedia...a teraz platím viac než som čakala!!!

Editoval/-a tundesrna
gramaticke chyby

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a mas tie sluzby pridane v skupine? lebo to ze ty ich mas je super ale musis mat vsetko a kazdeho pridaneho v skupine aby sa to uplatnilo

viac info tu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Samozrejme ze mam. 

Ked ma cez telefón snažili presvedčiť, že si mám predľžiť zmluvu, tak mi povedali že za každú službu, ešte aj za televiziu sa mi odráta 2eur. A ked mi prišla faktúra, volala som im a vysvetloval mi ten pán že za televíziu sa to neráta. Dnes ked som volala, jeden pán zdvihol, on tvrdil že sa ráta... tak teraz čo?? asi záleží, s kým telefonujete práve....!?    Len smiešne je to, že pri prvej kommunikácii& pred objednávkou- aj trikrát sme s tým prešli a vyrátali, a trikrát som sa spítala že presne kolko to bude mesačne, vtedy mi hovorili že zatial to mám 23.99 bez zariadenia- toto bolo vlani v novembri, a to som ešte mala o 2 tel.čísla menej v skupine.  Tvrdili mi, že ked este pridam clenov, znizi sa mi. 2 dalsich som uz pridala, a este stale taky isty mam pausal..?!

Editoval/-a tundesrna

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno?? Tak prečo mi to takto vraveli cez telefón pre predlžením?? Hlavné aby som súhlasila a predlžila zmluvu, potom už im je jedno ako to je, som už viazaná

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to sa pytas na zlom mieste ....ale ak to bolo realizovane cez telefon, mozes to reklamovat, ze ta zaviedli, vsetky hovory maju nahravane

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Som tam ja ako L, mám tam jedno easy, 2 čísla s XL a jedno M ktoré má aj televíziu. To sú 4 čísla a jedna telka plus ja.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no a medzi sebou si volate a smskujete zadarmo

zlavu mas na 2x XL a M 

za telku nie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar