MagioGo prehravanie

Otázka

• 0

Zdravim kupil som si novy tablet a nefunguje mi tam MagiGo.Nacita ale ked chcem spustit prehravanie tak mi vypise totoPREHRAVANIE VIDEA NIE JE DOSTUPNE.OBSAH CHRANENY DRM NIE JE PODPOROVANY NA ZARIADENIACH S UPRAVENYM OPERACNYM SYSTEMOM (ROOT).    Ine videa ako youtube,mail,mp4 atd idu viete mi nejako poradit.Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Na rovnaký problém s NEDOSTUPNYM PREHRAVANIM KVOLI OCHRANE som aktuálne narazil aj ja. Zaujímavé však je, že na mobile, kde donedávna nebol žiaden problém. MagioGO na ňom fungovalo vyše roka. Pred nejakým časom som si ho však odobral zo svojich dostupných zariadení, keďže ako vieme, súčasne môžu byť zaregistrované v MagioGO bohužiaľ len tri zariadenia - aby som mohol sledovať televíziu na notebooku. Teraz, keď som si ho znova vrátil medzi tri zaregistrované zariadenia, MagioGO vypisuje hrozivý oznam o ochrane DRM. Naozaj veľmi zvláštne, ak by to nebolo už aj trocha trápne s tými všetkými problémami okolo tejto služby.

Pravdou je, že s podobnou hláškou v MagioGO som sa už stretol aj v minulosti, nie len na mobile, ale aj na tablete, kde mi však sledovanie televízie aj v tejto dobe normálne funguje. Síce to nebolo tak často ako s:

NO DATA

Systémová chyba (DRM)

VCAS No Key

Channel was not found

a sledovanie živého vysielania bolo nedostupné len dočasne, ale už len z mojej skúseností sa dá povedať, že chyba s NEDOSTUPNYM PREHRAVANIM KVOLI OCHRANE má väčšie problémy sama so sebou ako s tým, či je nejaké zariadenie root-nuté.

Vyskúšal som preinštalovať appku na mobile aj zmazať mobil zo zoznamu zariadení. Bez výsledku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

asi som zakríkol, že mi ide magio go bez problémov, v poslednej dobe mám tiež takéto problémy a žiaden root nemám. Už by s tým mohli niečo robiť, čudujem sa ľuďom ktorý si za službu platia. ja to mám k TV tak beriem, že to mám "bezplatne"  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar