Nedostupnosť telefónu aj keď je signál

Otázka

• 0

Keď mi niekto volá, niekedy  sa nič nestane a až po chvíli mi príde správa, že mi číslo niekoľko krát volalo a to aj keď mám signál. Neviem čo mám robiť. Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Treba vylúčiť chybu SIM karty alebo MT.

Skús použiť druhy telefón, prepnut na 2G alebo problem s dostupnosťou nahlásiť operatorovi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som mal podobny problem, ked som byval v Petrzalke a mal som Sony Xperia Z. Ked som mal povolene 4G tak mi mobil neprijal hovor. Ked som zakazal 4G tak vsetko slo OK. Nahlasil som operatorovi (tomu, kam teraz pisem) a oznamili mi, ze je to chyba telefonu...potom som sa na to vykaslal a onedlho som si kupil novy mobil...najzaujimavejsie je ale, ze simkarta ineho operatora v tom mobile ide na 100% a dokocna som neskor skusal tmobile este raz a uz islo vsetko na 100%...to potom aky odbornik tvrdil, ze je to chyba mobilu? Nebol v oprave, nic som s nim nerobil a zrazu fungovalo vsetko ako ma...

v skratke...nedajte sa nachytat odbornymi radami ohladom chyby na strane ucastnika...niekedy operatori vedome klamu a vedia o probleme, len nepriznaju...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar