Router na ceste?

Otázka

• 0

Dobrý deň,

V piatok prišli technici a pripojili mi VDSL Internet ale keďže mám nevyhovujúci Router musel som si ísť na predajňu zohnať nový ale keďže ho tam nemali tak urobili objednávku, že mi ho v utorok donesie kuriér ale dnes je už streda a on stále nedošiel, ako je to možné? 

V prípade potreby zašlem niekomu zo zamestnancov telekomu aj informácie zo zmluvy ak by to vedelo pomôcť ale toto je v prvom rade všeobecná otázka že čo sa deje že ten Router neprichadza?

Ja som už viac ako 5 dní bez internetu a v tom je najväčší problém a ani nehovorím o tom, že pred mesiacom som si podal objednávku na satelitnú TV (spolu s prepojením na VDSL) a satelit a set top boxy nikde. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Kašlem na satelit a tým pádom mi netreba ten nepodarený Router. Bol som na predajni tak pani na predajni je ako Pat a technik s ktorým sme volali ako Mat ktorý vinní jeden druhého. Máme 3 urgencie z rôznych dní počas decembra a oni nič. Že nie sú set top boxy, satelity a ani routre. Fajn, tak nebude satelit žiť sa dá aj bez markízy a tým pádom mi netreba ani Router do ktorého mi bude zasahovať telekom a môžem si ho sám konfigurovať ako chcem a hlavne budem ho mať už zajtra a nie o x dní. 

Tým pádom považujem tému za uzavretú. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dalo by sa prípadne zistiť kde v KE v pobočke telekomu majú nejaký VDSL Router k dispozícii? (bez toho aby som musel osobne behať po pobočkách veď máme 21. storočie nie?) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak si objednas router - donesie ti ho kurier, ak ti spravili objednavku neda sa vyzdvihnut niekde na pobocke, zial ostava ti len cakat 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj tak nie je to už dnes teraz tak, že už sa dá router iba objednať? Kedysi viem, že mávali routre na pobočkách, ale teraz po pár skúsenostiach a čo som aj objednával router, aj magio box tak vždy iba na objednávku. 

Ja som už viac ako 5 dní bez internetu a v tom je najväčší problém a ani nehovorím o tom, že pred mesiacom som si podal objednávku na satelitnú TV (spolu s prepojením na VDSL) a satelit a set top boxy nikde. 

Keď ti nechodí už mesiac satelit a set top box, tak to nie je normálne, si mal aj po 10 dňoch volať čo sa deje, aj po menej dňoch. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neviem ci tie routre co tam maju nemaju len na ukazku alebo za plnu cenu, co viem tak stale to posielaju kurierom alebo technikom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar