Magio Sat inštalácia Technikom

Otázka

• 0

Pekný večer prajem. Dňa 19.11. sme si na predajni objednali službu magio Sat. Na predajni nám bolo oznámené Že technik príde tak do týždňa.Za pár dní prišla sms s dátumom 15.12. tak si hovorím okej majú toho veľa ale v zmluve je do 30 dní tak dobre.Zobral som si na 15 dovolenku v práci a dnes prišla ďalšia sms že zmena termínu na 30.12. Bez akéhokoľvek telefonátu alebo môjho súhlasu.Ak mi nebude služba zriadená do 19.12 odstúpim od zmluvy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

18 odpovedí na túto otázku

• 0

no maju teraz toho vela ako kazda firma zjavne, ale tak v tvojom pripade je to nejake divne, Mal si si to dat samoinstalaciu, tak by ti dorucili satelit a ty by si si to sam spravil a mal by si to za par dni

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Alebo ak by si netrufal to pripevnit, nejaky clovek co by to pripevnil a naladil sa urcite najde, a este mozno aj za taku istu cenu ako ponuka za instalaciu technikom telekom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

presne, instalacia stoji 20e, ono to nie je nic tazke, v podstate najtazsie je to pripevnenie a to ti spravi hocaky kutil :)nastavenie je uplne jednoduche a hlavne prave tym ze cakas na technika sa oberas o cas, lebo ak si das saominstalaciu, pride ti to kurierom do par dni

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to je taky podnik urob si sam... :-)

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ja by som si to nahodil aj sám ale objednávali to bezomna a dali tam inštaláciu Technikom tak reku kašlať na to ..Ale tak uvidím do 19 majú čas pokiaľ to nebude zruším a dáme si iného poskytovateľa ktorý je schopný to do Vianoc nainštalovať

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ved ty vies objednavku aj zrusit a zmenit si typ instalacie na samoinstalaciu. Ak to chces do vianoc , tak sup sup

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka ale už vyriešené v sobotu má prísť technik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Táto téma mi dala nádej že do konca roka sa dočkám satelitu. Takisto objednávku mám od 13.11. ale ja som sa technika ešte nedočkal ale to bude tým že som z iného kraja no. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zavolaj na infolinku a povedz že v zmluve majú do 30 dní nech ti tam dajú urgenciu a keď neprídu do vianoc ze zrušis zmluvu ..Lebo keď si nesplnia povinností nemôžu ti dať za zrušenie objednávky tu ich zmluvnú pokutu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@skoda9635 volaj im, to je blbost ze tak dlho cakas , tam sa nieco stalo, neexistuje ze tak dlho by si cakal

alebo napis @Mateyovi nech ti na to pozrie 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @skoda9635

pošli mi prosím o súkromnej správy Tvoje číslo a ja to preverím.

Pekný deň

Matej 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som objednala 21.11.2016 najprv mi povedali ze zaciatkom decembra urcite,este sa zasmiala ze do vianoc urciteeee, minuly tyzden mi druha povedala ze 22.12. si technik zaznacil ze pride a tento tyzden sa mi vraj ozve, nevolal tak som volala dnes ja a typek mi povedal ze 22.12. je LEN garantovany termin ktory nesplnia lebo maju toho velmi vela, a na viac ako 100% mi vie povedat ze do vianoc to urcite nebude :( 

Editoval/-a ivanna13

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ved to, ze ku technikovi sa to este nedostalo..takze asi nepride

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Choďte do predajne, urobte bordel a ono sa to vyrieši ako zázrakom do dvoch dní. Áno takto som si vyriešil to, že som týždeň bol bez netu a že sa pani na predajni vyhovárala na pána na technickej linke (či na koho je číslo s troma 7 na konci) a stačilo im len pohroziť odstúpením od objednávky a mať tam tri urgencie. Dnes mi zapojili satelit a set-top box aspoň jeden a ostatné si urobím sám len mi poradťe aký typ koaxiálneho kábla mám použiť ? Môže byť aj tenký lebo technik použil taký hrubý, čierny a neohybný a ja nechcem rýpať do stien kvôli káblu chcem ho potiahnuť tak aby ho bolo čo najmenej vidno a zároveň by sa skryl do podlahových líšt.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus tenky - to by malo byt jedno si myslim /neviem ale na 100%/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Choďte do predajne, urobte bordel a ono sa to vyrieši ako zázrakom do dvoch dní. Áno takto som si vyriešil to, že som týždeň bol bez netu a že sa pani na predajni vyhovárala na pána na technickej linke (či na koho je číslo s troma 7 na konci) a stačilo im len pohroziť odstúpením od objednávky a mať tam tri urgencie. Dnes mi zapojili satelit a set-top box aspoň jeden a ostatné si urobím sám len mi poradťe aký typ koaxiálneho kábla mám použiť ? Môže byť aj tenký lebo technik použil taký hrubý, čierny a neohybný a ja nechcem rýpať do stien kvôli káblu chcem ho potiahnuť tak aby ho bolo čo najmenej vidno a zároveň by sa skryl do podlahových líšt.

ten čierny hrubý, neohybný kábel bude zrejme coaxial do exterieru čo je dobre lebo ti nepopraská na slnku. do interieru sa môžu použiť aj tenšie ale zas pozor pri tých tenších zrejme bude horšie tienie kábla čo bude znamenať horší signál na výstupe. neviem či sa zvykne dávať nejaká spojka a čím prejdeš z exterierového kábla na interierový, ktorý by bol vhodnejší aj do husích krkov a podlahových líšt.... mne napríklad robil antény a satelit "odborník" a keď som ich odstraňoval po 10 rokoch zo strechy tak tie káble boli už dosť v z lom stave. ak nechceš rýpať do stien a nemáš husie krky,  zvážil by som použitie tunelov na káble, lišty na omietku a tam ukryješ aj ten hrubý čierny kábel. 

19993235.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar