Pin kod k magiu kde ho najdem?

Otázka

9 odpovedí na túto otázku

• 0

@Tiamko

Ak PIN kód nemáte k dispozícii, je možné požiadať o jeho zaslanie jedným z nasledujúcich spôsobov:

• osobne v predajni Telekom, kde vám zabezpečia zaslanie PIN kódu poštou, v zabezpečenej obálke do vlastných rúk na adresu vášho trvalého pobytu 
  • telefonicky na Zákazníckej linke Telekom 0800 123 456, kde vám operátor zabezpečí poslanie PIN kód poštou v zabezpečenej obálke do vlastných rúk na adresu vášho trvalého pobytu
  • e-mailom cez kontaktný formulár Napíšte nám. Do tela e-mailu, prosím, uveďte identifikátor vášho fixného produktu, číslo adresáta (nájdete ho vo faktúre nad Vašim menom), meno, adresu, dátum narodenia. PIN kód vám bude zaslaný poštou v zabezpečenej obálke do vlastných rúk na adresu vášho trvalého pobytu 

Vystavenie a zaslanie PIN kódu je bezplatné.

Čo je to PIN kód k službám pevnej siete:

PIN kód je 4-miestne číslo, ktoré vám bolo pridelené pri aktivácii vašich služieb pevnej siete. PIN kód slúži na vašu identifikáciu pri telefonickom alebo písomnom kontakte so spoločnosťou Slovak Telekom a.s., pri využívaní služieb pevnej siete, ako najvyššia a zároveň najbezpečnejšia forma identifikácie spolu s Hlasovou biometriou. Prostredníctvom PIN kódu môžete z pohodlia svojho domova cez zákaznícky portál Môj Telekom alebo telefonicky manažovať služby pevnej siete, napr.:

• aktivovať či zmeniť nastavenia niektorých doplnkových služieb
  • získať informácie o svojich faktúrach a platbách
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Ahoj @Tiamko,

odpoveď od @Matej som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ten clovek sa pytal, kde ho najde, a nie ako dostane novy...

Tak odpovedzte mne, kde ten po... PIN najdem? Uz naozaj nechapem, naco este podmienujete pristup k informaciam nejakym PIN-om. Ked idem sem na stranku, a chcem nieco zmenit, tak sa musim prihlasit menom a heslom, nasledne ak chcem nieco aktivovat, tak mi zaslete cez SMS nejaky kod a aj tak hov... vybavim, lebo v konecnom dosledku potrebujete podr.... kody ako PIN, PUK, ID kod a neviem este ake hovadiny...

odpoveď sa páči : 6 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mal mu prist postou, ak nedosiel nech postupuje podla navodu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ten clovek sa pytal, kde ho najde, a nie ako dostane novy...

Tak odpovedzte mne, kde ten po... PIN najdem? Uz naozaj nechapem, naco este podmienujete pristup k informaciam nejakym PIN-om. Ked idem sem na stranku, a chcem nieco zmenit, tak sa musim prihlasit menom a heslom, nasledne ak chcem nieco aktivovat, tak mi zaslete cez SMS nejaky kod a aj tak hov... vybavim, lebo v konecnom dosledku potrebujete podr.... kody ako PIN, PUK, ID kod a neviem este ake hovadiny...

Najlepšie na tom je, že oni sami nevedia, čo to ten PIN vlastne je... Moja skúsenosť je, že pani za priehradkou a s vedúcim nevedeli, čo od nich chcem... bla bla bla úvodné somariny, hovorím jej, že som sa prišiel informovať, bla bla... a keď som zabil, že potrebujem PIN na delegáciu ku službe... tak to ste mali vidieť jej tvár... ja som sa cítil ako debil, že či jej to správne hovorím, ale som jej to ukázal na tel. tak pani začala volať na Zákaz. LINKU a po 10 min. mi povedala, že PIN dala pregenerovať a zaslať na adresu... Tak to môžem ísť aj ja robiť za priehradku a volať na Zákaz.  linku ??

Editoval kovacik488
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak PIN kód nemáte k dispozícii, je možné požiadať o jeho zaslanie jedným z nasledujúcich spôsobov:

• osobne v predajni Telekom, kde vám zabezpečia zaslanie PIN kódu poštou, v zabezpečenej obálke do vlastných rúk na adresu vášho trvalého pobytu 
  • telefonicky na Zákazníckej linke Telekom 0800 123 456, kde vám operátor zabezpečí poslanie PIN kód poštou v zabezpečenej obálke do vlastných rúk na adresu vášho trvalého pobytu
  • e-mailom cez kontaktný formulár Napíšte nám. Do tela e-mailu, prosím, uveďte identifikátor vášho fixného produktu, číslo adresáta (nájdete ho vo faktúre nad Vašim menom), meno, adresu, dátum narodenia. PIN kód vám bude zaslaný poštou v zabezpečenej obálke do vlastných rúk na adresu vášho trvalého pobytu 

Tiež nechápem, načo sa identifikovať ešte nejakým PINom...
A ešte čakať na PIN, kým príde poštou.
Nepochopiteľné...
Tento portál je úplne nanič!!! >:(
Ten predošlý bol oveľa lepší a prehľadnejší. 

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Tiamko,

odpoveď od @Matej som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

preco to neposielate hned ??? Ked to vasa postihnuta stranka vsade vyžaduje?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim, prave som sa rovnako rozculil ako 123 Filip, a uplne suhlasim s jeho nazorom. Dnes som sa registroval v ZSE, SPP, BVS a RTVS a vsade sa to dalo v par okamihoch. Len nepodareny Telekom chce po mne este nejaky blby PIN a nie je schopny mi ho poslat cez sms ci mail. V dnesnej dobe ????? To je nieco otrasne.

Zdeno

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toto je horšie ako zlý sen.  Po rokoch sa mi konečne podarilo sa sem prihláisť, lebo som si nepamätal žiadne prihlasovacie údaje. OK moja chyba, ale na čo by sem človek liezol, že? :D Potom overenie SMS, čo je celkom bežné a rýchle, OK, no problem. Ale na "kieho antikrista" ešte aj tento PIN??? A čo ako sa snažím, nepamätám si, že by mi vôbec niekedy prišiel. Tak dovi dopo zase o pár rokov.. ..lebo na čo by sem človek liezol...,

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.