Wifi router ZTE

Otázka

• 0

Vie niekto prečo sa wifi router zrazu sekn? Internet program VDSL - L.  Priklad: v stredu namerane parametre (speedtest.net) na wifi ping 36ms, download 17,9Mbps, Upload 2,96Mbps. Vo stvrtok zrazu zavratny pad downloadu 2,55Mbps, upload 2,09Mbps. Nasledne kontrola cez kabel - OK. Preladenie kanala  na routery z 1 na 11 a zrazu vsetko OK (aj cez kabel aj cez Wifi)?! To co je za haluz. To snad musi zakaznik vsetko sledovat, preladovat a pod.!!!  Kanal c.11 nevyhovuje kolizia so susedovym wifi routerom. Dakujem za kazdu podnetnu radu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

necuduj sa ze ti cez wifi tak kolsie rychlost ten router je sam o sebe smejd mal som ho tri tyzdne a zacal blbnut museli mi dat iny

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dali ten isty router?

Editoval/-a Flatroof

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dali mi ADB ten je podla mna spolahlivejsi... wifi nevypadava 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dôležitá vec čo som neuviedol na úvod je ze od Telekomu mám 3sluzby a to Internet L, Magio TV a pevnú linku. Všetko beží cez jeden router. Môže byt problem že to proste router v istých momentoch  nezvlada? Prečo pri preladeni kanálu sa opäť všetko napravi (rýchlosť downloadu sa dostane do priemeru"normálu")? Je to dôvod na reklamáciu routera? Vedia mi dať v Telekome spolahlivejsi PAG router nie ZTE ale ADB? 

Ak niekto  kompetentný pozna odpovede NEVAHAJTE!!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V mojom pripade prisiel po ohlaseni chybujuceho routra technik na druhy den a mal zo sebou aj ZTE a ADB, kedze ten ZTE my vydrzal len 3 tyzdne tak som ho poziadal nech mi nechá ADB :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar