Od Orange do Telekom.

Otázka

• 0

Dobry.
Prosim niekto kto sa vyzna.
Mam orange DSL skonci zmluva , chcem Telekom VDSL.
Objednam cez net len potrebujem vediet kolko dni to trvá kym už aj použivať viem ten od Telekomu.
Kolko dni kym pride zmluva a VDSL modem?kolko kym sa aktivuje /dostanem prihlasovacie udaje.
Pani na live chat je trošku mimo potrebujem nejakého technika, čo povie mi presne čo ako prebieha.
Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

18 odpovedí na túto otázku

• 0

na fóre sa dozvieš skôr info od zákazníkov. pokiaľ chceš info od zamestnancov telekomu tak radšej predajňa alebo infolinka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Diky ,len to že ani pani na chat nevie ako to ide ,vysvetlila všetko len to nie na čo som bol zvädavy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Orange mi da 20/1 za 21eur a
Telekom mi da 30/3 za 16eur

Preto chcem prenist do telekom.jednoducha matematika.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Orange to nema za 21 ale za 17 avsak mate pravdu, ze telekom zato ponuka "30" mega.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

citujem: 

Štandardtná doba zriadenia je maximálne 22 pracovných dní ale väčšinou je to skôr všetko závisí od lokality a vyťaženosti technikov

teraz pred vianocami to maju samozrejme hustejsie, mne ked zriadovali net , trvalo to cca 10 dni, ale zasa kamos to mal cca za 5 - vela zavisi od lokality

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na fóre sa dozvieš skôr info od zákazníkov. pokiaľ chceš info od zamestnancov telekomu tak radšej predajňa alebo infolinka.

hlavne u tých v Lučenci :D   

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hlavne u tých v Lučenci :D   

ale keď susedovie Marka nemala prácu a ja som jej sľúbeu :D vieš ako to je v malých mestách :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale keď susedovie Marka nemala prácu a ja som jej sľúbeu :D vieš ako to je v malých mestách :D 

Joj len aby s teba nebol nakoniec nejaky ten mestsky pomr....  co takym do gigolo alebo tak nejak nadavaju :D:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tam ti toho sľúbia a nahovoria... a tam presne viem ako to je...bolo... majiteľa zmenila predajňa ale personál rovnaký... smola pre zákazníkov...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Joj len aby s teba nebol nakoniec nejaky ten mestsky pomr....  co takym do gigolo alebo tak nejak nadavaju :D:D

to vravíš akože o mne? Mužskú prostitútku našťastie nemusím robiť. Zatiaľ sa uživím celkom dobre ako informatik.  
Jazykové okienko
PS: píše sa "z teba" a nie "s teba"
malá mnemotechnická pomôcka keď si nie si istý:  Z koho/ Z čoho a S kým S čím :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracikto nebolo vobec myslene ako urazka, bol to len taky mali JOKE. A snad si to tak pochopil a si S teba ozaj nestrielam. :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Orange mi da 20/1 za 21eur a
Telekom mi da 30/3 za 16eur

Preto chcem prenist do telekom.jednoducha matematika.

zabudni na rychlost 30/3 tiez mam VDSL Magio internet L a realne marania na speedtest.net po kabli 19,8 / 2,9 po wifi plus minus to iste.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak mas este aj magio TV po kabli tak 30/3 nehrozi na internet nehrozi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

U nas ten siet neni tak preplneni magio telku nemam ked budem mat 25 uz lepsie ako orange aj cenovo, a hlavne upload 3 je ovela lepsie nez 1.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Gabriel357ak mas tu moznost tak nieje co riesit. Drzim palce nech to bude k tvojej spokojnosti.

Editoval Warder

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.