pin pre fixne produkty

Otázka

6 odpovedí na túto otázku

• 0

malo by ti to prist postou, ak nie - napis im alebo zavolaj a oni ti to pregeneruju

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Ahoj @daniela.globanova,

odpoveď od @bu2ckland som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

malo by ti to prist postou, ak nie - napis im alebo zavolaj a oni ti to pregeneruju

Postou ti nic nepride ak si volakedy strasne davno v minulosti pouzival/a na pristup tzv. CID (Customer ID) na prihlasovanie este aasi 3 generacie dozadu. Mozno by na stranke Moj Telekom mohla byt aspon nejaka napoveda a ludia by nemuseli v dnesnej dobe cakat na obalku alebo volat na pregenrovanie. Komplikovanejsi proces som este nevidel.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toto nie je riesenie.

Postou nic nedojde.

Napis im? Komu? Na aku emailovu adresu?

Zavolaj? Na ake telefonne cislo?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jedná sa o skoro rok starú tému. A nechápem Váš príspevok miroslav.papay, akože nie sú zverejnené kontakty na ktoré sa má zákazník obrátiť? Dajte mi dôkaz a posuniem to ďalej..  Každý predsa má kontakt na zákaznícku linku - 0800 123 456 a cez nich alebo cez nás na fóre už veľa ľudí zistilo aj mail - office@telekom.sk alebo marketing@telekom.sk

Co sa týka príspevku od @MilosKovacik, poštou sa tieto identifikacne údaje ešte stále na základe požiadavky zákazníka aktívne zasielajú.. aj hoci sa používal starý identifikator, namiesto neho sa zasiela kód účastníka a PIN. 

Ďakujem za pochopenie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chodi to postou, netaraj, normalne ti to preposlu a pride ti to 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar