Znovupripojenie v zahranici

Otázka

• 0

Dobry den,odpojili mi telefon.mama zaplatila fakturu a poziadala o znovupripojenie nakolko ja som v Rakusku pracovne.a vasi zamestnanci su zrejme totalne neschopny primitivny analfabeti.ako im treba vysvetlit ze ked ma odpojili nemam roaming a tym padom sa nedovolam ani na zakaznicke linky?co vysli z materskej skoly?moja 4-rocna dcera je inteligentnejsia ako oni.mama opakovane volala aby ma zapli.tvrdili ze som pripojena a mam vypnut a zapnut telefon co som niekolkokrat urobila a bez vysledku.predchvilou zase volala a dali telefonne cislo na ktore mam zavolat.su to ludia alebo atrapy s mozgom pstrosa?! Nemozem nikam volat kedze som mimo slovenska.ziadam o znovupripojenie a vyjadrenie kompetentnych.ze nestihnem vyplatit fakturu ked pracujem v zahranici sa stane.ale mama ju uhradila kym sa vratim ja.a nie je to prvy krat co je s vasimi sluzbami problem takze toto je asi posledny klinec a prejdem do inej siete s oboma pausalmi.a to som este hlupa chcela nasim dat zaviest od vas internet a magio.chvalabohu ze som to nespravila... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar