4G pre Easy Pecku

Otázka

• 0

Čaute, chcela by som sa opytat, ze ked mam easy pecku ci mam mat 4g aj pri internete na den alebo si musim kupit nejaky balicek. Pretoze na stranke maju napisane ze 4g je aj k internetu na den ale jaksi ho nemam. Mala som tiez raz kupeny balicek surf1000 (co doteraz lutujem lebo sa to neoplati .:) a ani tam som nemala 4g tak ako teda? pecka nema vôbec pristup na 4g? kamarat ma tiez pecku a jemu islo 4g. v mobile mam nastavene 4g som v pokriti a aj kartu mam na 4g. Diky :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ahoj, mám podobný problém. Kúpil som si balíček dát k paušálu " Bez záväzkov" a po jeho aktivácii mi 4G prešlo na 3G, hoci mi predtým 2roky išlo bez problémov. Po reklamácii v predajni mi " fundovane" oznámili, že to nie je ich problém ale najskôr problém telefónu a ešte mi pre istotu dali novú SIM. Problém to samozrejme neodstránilo tak som sa s už otrasenou dôverou, ale s podozrením že ten problém je predsa len u nich obrátil na ich servis. Tam mi asi po týždennom bádaní oznámili, že tento paušál nepodporuje 4G aj keď v ponuke nie je o tom ani zmienka, naopak je tam zvýraznená podpora 4G. Tak asi tak vyzerá nákup u "odborníkov" :-)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar