Kaon CO 1300

Otázka

• 0

Dobry den,mam taku malu otazocku,minuly tyzden mi technik priniesol parabolu,dva HD boxy Kaon CO 1300,mozem vediet z akeho dovodu,k tym

boxom nieje HDMI kabel ale len obycajny scart,na co potom davate HD boxy,ked je k tomu len obycajny scart kabel? To má akú logiku prosím Vás?

Ďakujem za odpoveď..

Pekný deň želám.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Najlepšie bude ak budeš kontaktovať technickú podporu prečo vlastne k tomuto boxu sa dáva SCART. Poprípade si ho vyžiadať ten HDMI, ale je to naozaj divné, že dávajú SCART keďže ten box má aj HDMI port, a HDMI sa skôr viac využíva, a je oveľa lepší, SCART si myslím, že iba pri starších televíziách čo nemajú HDMI sa už iba používa.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @mareksvatos,

je to z toho dôvodu, že daný typ boxu používajú naši zákazníci najčastejšie ako ďalší box (druhý, tretí, alebo štvrtý) a teda ho pripájajú väčšinou k starším typom TV. V momente, keď nastane situácia, že sa penetrácia HD televízorov (nie tých hlavných) dostane na vyššiu úroveň, vymeníme aj obsah balenia.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @mareksvatos,

je to z toho dôvodu, že daný typ boxu používajú naši zákazníci najčastejšie ako ďalší box (druhý, tretí, alebo štvrtý) a teda ho pripájajú väčšinou k starším typom TV. V momente, keď nastane situácia, že sa penetrácia HD televízorov (nie tých hlavných) dostane na vyššiu úroveň, vymeníme aj obsah balenia.

Pekný deň

Matej 

Ahoj Matej diky za info,ale príde mi to trošku alibistické,ako teraz k tomu prídu napriklad taky ako ja,ked som si objednaval ten box,tak

som napriklad ratal s tym,ze tam automaticky ten kabel bude,ja si teraz napriklad musim kupit novy za cca 6-10 eur,neviem kolko

ten kabel stoji,nesledujem take veci a pritom platim za prenajom boxu,nieje to na hlavu?

Pekný deň.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak je pravda, že by mohli dávať aj preistotu HDMI, lebo si myslím, že ľudia si objednajú bez nahrávania aj taký čo proste nahrávanie nechcú a majú aj novú telku kde skôr využijú HDMI. Vyskúšaj sa popýtať či by ti neposlali HDMI, ale skôr nie keď dodávajú iba SCART. Inak keď tak cenovo to nie je vôbec veľa: https://www.alza.sk/premiumcord-hdmi-1-4-propojovaci-1-5-m-d2171387.htm tento HDMI kábel čo má 1,5M by mal stačiť, cena 3,26€, keď tak, v elektrách ako je Planeo, Nay, Datart nekupuj HDMI, osobne som iba v Planeu videl nejaké takéto HDMI za 10€ a viac čo je chorá cena.

Inak nakoniec tento typ HDMI čo som ti poslal používam osobne pri počítači, už ho mám ale dlhšie a pre počítač funguje už viac ako 1 rok. Čiže z vlastnej skúsenosti odporúčam tento typ.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar