magio sat boxy

Otázka

• 0

Kedy   ponúkne   telekom  k  službe   magio  sat  box na  ktorom sa budú  dať  vyižívať  všetky  služby.

Kaon CO 1000  ponuka  akurát  Archív

Kaon CO 1300  neponúka  nžiadne  služby 

Zenterio ponuka  MAgio Portál

ADB s HDD  len  magio portál

ADB bez HDD len magio portál

Ani na jednom boxe   neponúkate služby  všetky  ktore  propagujete že  su na magio sat   dostupné.  A  tiež  dlhodobo slubujete  ze  bude  možné zoradenie  programov  podla  vlastného vyberu.  A  to je možné len  na  boxe  zenterio.  A pre  istotu na  jednom  boxe  sa neponúkajú žiadne   ine   služby okrem  sledovania  TV.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

19 odpovedí na túto otázku

• 0

Funkciu doladenia som  nikdy nenasiel.  Vždy  sa  my  to  dalo len cez  výrobne nastavenia

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem pekne, a ked uz je te Kaon naladený a oblubene stanice nastavené, nedaju sa jednoducho doladit tie rádiá popr. volne vysielané TV programy ?, musí sa to celé spraviť odznovu ?

Editoval/-a RomanR

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pri  prvotnej  inštalácii  sa  box  boxe naladia  najskôr  programy  magia  a potom na boxe  sa  zobrazí  okno či  chces  naladiť  volne šíriteľné  stanice.  Slovenský  rozhlas nevysiela na Thore  ale na   astre   takže  ho  nenaladíš. Zo  slovenských rádií je  tam  Expres, Best FM, Europa2.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Lukas, ako sa daju naladit radia na Kaone co 1300, a ake radia aj stanice slovenského rozhlasu ? Asi nie, dakujem ti za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

NA  boxe  Kaon CO 1300  s HDD ready je  možne  naladenie  aj  volne šíriteľný staníc  TV a rádií.

Na boxe Zenterio  HDD ready  to nebolo  možné  pokial  sa pamätám.  Ale na zenteriu  bol po pripojení na internet dostupný  Magio portál  a  regionálne  TV a  usporiadanie  programov  podľa  seba.  Z magio boxami zenterio  ale mali  problemy   lebo zamrzali  mam potvrdene  od technika. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mozem na magio boxe naladit len programy, ktore si platim v balicku, alebo na nom mozem naladit aj volne programy, ktore dany satelit vysiela???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hlavny  rozdiel je  v tom  ze  pokial  mas:

Box  s HDD ready  tak  ti ide iba  jeden  kábel  a   pri  nahrávaní  na  tomto  boxe  po pripojení  disku   budeš  mocť  sledovať  len programy  z  rovnakého   transponderu  ako  sa vysiela  program ktorý nahrávaš mesačný nájom 1,95€. (box Zenterio alebo Kaon CO1300)

Pri boxe s HDD  sa  vedu  2  kable  kvoli tomu že   jeden program nahrávaš  a  môžeš  sledovať  všetky  ostatné  programy mesačný nájom 2,95€.    (Box  ADB alebo  Kaon CO100) 

Na  sate  možeš mať  pripojene  až  4  TV   v kombináci:

2 boxy s HDD a  2  boxy s HDD ready 

2 boxy s HDD a 2 boxy bez nahrávania

4 boxy s HDD reday

4 boxy bez nahrávania

Pokiaľ  budeš  chcieť  využívať službu  Archív  tak  ti  dajú automaticky  box Kaon CO 1000

PERFEKTNE!!!! presne toto ma zaujimalo...takze v mojom pripade, kedze budu na magio napojene celkom 4 TV mi staci box bez HDD lebo keby som aj silou mocou chcel sledovat to, co prave nenahravam na esterny disk, mozem si to pustit inde...DAKUJEM

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hlavny  rozdiel je  v tom  ze  pokial  mas:

Box  s HDD ready  tak  ti ide iba  jeden  kábel  a   pri  nahrávaní  na  tomto  boxe  po pripojení  disku   budeš  mocť  sledovať  len programy  z  rovnakého   transponderu  ako  sa vysiela  program ktorý nahrávaš mesačný nájom 1,95€. (box Zenterio alebo Kaon CO1300)

Pri boxe s HDD  sa  vedu  2  kable  kvoli tomu že   jeden program nahrávaš  a  môžeš  sledovať  všetky  ostatné  programy mesačný nájom 2,95€.    (Box  ADB alebo  Kaon CO100) 

Na  sate  možeš mať  pripojene  až  4  TV   v kombináci:

2 boxy s HDD a  2  boxy s HDD ready 

2 boxy s HDD a 2 boxy bez nahrávania

4 boxy s HDD reday

4 boxy bez nahrávania

Pokiaľ  budeš  chcieť  využívať službu  Archív  tak  ti  dajú automaticky  box Kaon CO 1000

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ked sa idem s niekym zmluvne zaviazat na dva roky, pocas ktorych nemozem potom urobit ziadnu zmenu, tak si chcem byt isty, ze to, co si vyberiem je to najlepsie pre mna...

ci sa oplati tahat dalsi kabel, ci to ma daky vyznam a podobne...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no fajn v cene...ale preco potom k tomu drahsiemu musia ist dva kable a k lacnejsiemu staci jeden???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ok, ale preco? aky je rozdiel medzi tymi dvoma, teda okrem toho, ze k jednemu pripojim disk usbckom a ten druhy ho ma v sebe?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak mas kablovu tv tak mozes mat bud box s HDD alebo bez, ak mas satko - ber si fakt radsej box HDD ready - viac sa oplati 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

preco sa musi box, ktory ma moznost nahravania na vnutorny hard disk pripojit dvoma koaxialmi a box s moznostou nahravania na externy disk staci pripojit len jednym koaxialom? aky je rozdiel v tej funkcionalite nahravania? ma jeden, alebo druhy daco naviac?

mam doma totiz viac externych 500gb usb harddiskov a chcem vediet, ci sa mi oplati platit mesacne viac za box s internym hdd (kde treba navyse tahat aj jeden koaxial), alebo presne tu istu sluzbu urobi aj obycajny s pripojenym externym harddiskom...

dik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Lukas120,

pri satelitnom pripojení poskytujeme magio boxy, ktoré umožňujú využívať magio portál a tie, ktoré túto funkcionalitu nepodporujú. Chápem, že máš záujem využívať túto doplnkovú službu, ktorú sme ponúkali v minulosti. Momentálne portál aktívne našim zákazníkom neponúkame. Snažíme sa prinášať novinky ako nedávno pridaný magio archív pre satelitnú televíziu a v tomto duchu budeme aj naďalej pokračovať

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A rad    BY  som   vedel   ako  je  možne    vyuzivať  na  boxe  KAON  CO 1300  magio portál. Ktorý  je dostupný   vrámci  MAgio   sat a  mate  to  uverejnene na  vašich  stránkach.

Snímka obrazovky 2016-12-09 o 13.36.04.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mozete   mať  aj  10 typov  boxov .  Kedy  bude  konečne  na každom  boxe  možno vyižívať  vsetky  služby  ktore  ponúkate   k  magio sat  ako  su  Magio portál, Archív , Free SK.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Lukas120,

Informácia, či do budúcna budeme používať 5 typov STB alebo len jeden je momentálne predčasná. Priebežne pracujeme na aktualizáciách jednotlivých STB tak, aby sme mohli prinášať najnovšie služby čo najväčšiemu počtu zákazníkov (pokiaľ je to technicky možné).

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar