poradie kanálov

Otázka

• 0

Zdravím,

ak si dobre pamätám v starej verzií magio go bolo možné presúvať kanály na magio boxe. V tejto aktuálnej to neviem nájsť, je to niekde alebo táto služba pri aktualizácií zanikla?
Ak nie je a hodlali by ste ju vrátiť bol by som vďačný, lebo presúvať kanály na magio boxe je strašne zdĺhavé a zbytočne komplikované. Taktiež ak si ešte dobre pamätám v starej verzií nezobrazovalo všetky kanály, aj rádio, preto aj po uložení poradia cez magio go, bolo potrebné stále ešte manuálne zmeniť poradie na magio boxe pri kanáloch ktoré sa nezobrazili. Tiež by nebolo na škodu ak by pri presúvaní cez internet zobrazilo, ktorý kanál je dostupný, čiže mám zaplatený balíček a ktorý je kódovaný. 

Editoval/-a Jozef Murajda

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

robis to takto?

1. v polozke oblubene kanaly treba vybrat zariadenie (v tvojom pripade magiobox), na ktorom chces menit poradie

2. po zoradeni treba kliknut na Ulozit

3. restart magioboxu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nakoniec som našiel tu zmenu poradia, ale ako som spomínal nebolo by na škodu ak by tam bolo, ktorý kanal je aktívny a ktorý nie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hore ako máš svoj profil klik naň, nastavenia a vľavo potom máš obľúbené kanály, potom si zvoľ zariadenie a môžeš presúvať

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý večer, vie mi niekto vysvetliť prečo aj po zmene kanálov cez Magio go a následnom uložení mi  Magio box zmenu nezaregistruje tak ako som si to nastavila? robím všetko podla návodu a stale to na zmenu nereaguje..dakujem za každu radu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Jozef Murajda,

odpoveď od @13black13 som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ide toto zoraďovanie kanálov cez Magio GO aj v súčasnej dobe, alebo je to stopnuté?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

od istého dňa sa mi zmršilo poradie kanálov na Magio GoTV boxe. Odrazu mám Spectrum ako 1 a neviem sa toho zbaviť !

Už som ho reštartoval, nanovo určovall poradie obľúbených a dosiahol som iba to, že keď stlačím číslo 1 na diaľkovom , tak sa mi  to prepne na Spectrum miesto STV1

Keď stlačím číslo tri, tak mi to dá STV1 a prepínaním hore-dole sa mi to prepína podľa môjho zadaného poradia. Ak dám však číslo kanála, tak ma to hodí na program podľa akéhosi pôvodného zoznamu kde Spectrum má 1....

Viet mi prosím niekto poradiť, čo s tým ? 

Nastavenie poradia kanálov ide najľahšie cez mobil a magio go appku, ale pri výbere zariadení tam mám množstvo viacnásobných zariadení ( 2x magio go tv box, 2x môj mobil a pod... 

Nechápem to zdvojenie zariadení a neviem ako sa toho zbaviť. Možno aj toto súvisí s problémom poradia obľúbených kanálov...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar