DD a DTS stopa

Otázka

• 0

Zdravim,zaujimalo by ma,či Magio IPTV podporuje pri niekorých kanálov Dolby Digital alebo DTS stopu
Magio box mam prepojeny cez HDMI a nove 5.1 repro cez opticky kabel s TV,dekoduje mi to v tomto nastaveni ? alebo musim prepojit magio box priamo s optickym (audio) kablom ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

@Pavol Valkučák áno magio boxy to podporujú, ale ako písal @peterch22 , veľmi to záleží na danom programe a stanici.. niektoré stanice vysielajú DD resp. DTS len pri filmoch a niektoré vôbec. Navyše staniciach ORF1 a Filmbox premium (alebo niektorý filmbox) nejde zvuk ak je magiobox nastavený na priestorový zvuk (v nastaveniach sú možnosti - priestorový zvuk alebo stereo) takže ak chce niekto pozerať ORF1 alebo jeden z tých filmboxov tak musí mať nastavený stereo zvuk na magioboxe :) tiež mam mrzí, že veľa staníc nevysiela aj originál zvukovú stopu a mnohokrát aj pri dobrých filmoch, vysielajú len dabovanú stopu :(

a to či to treba prepojiť priamo s boxom, to budete musieť otestovať, to netuším.. každopádne dajte vedieť :)

Editoval/-a Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dolby Digital podporuje Magio IPTV asi iba na HBO HD,Filmbox Extra HD a Deluxe Music HD.Viete aj o iných kanáloch?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Matej Tak vyskusal som to,DD stopu mi repro našli pri Filmbox Extra HD (magio box prepojeny s HDMI,nemusi byt priamo s optikou),ale ako ty pises,ten CZ dabing vsetko nici,takze celkovo nic moc,mozno pri HBO by to bolo lepsie,ale nemam ho predplatene....A samozrejme musel som preput v Magio zo sterea na priestorovy zvuk

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na HBO HD je to celkom dobré.Filmy sa dajú prepnúť na originál stopu a dajú sa zvoliť české titulky.Mnoho filmov má českú stopu DD 2.0 a originál stopu 5.1.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar