Vianocne akcie

Otázka

• 0

Dobry den. Mal by som dve otazky:

1, Prosim vas, ako dlho budete davat do TV toho Sagana? Lebo vidiet to 500 krat za den, naozaj mi to uz ide na nervy....A nielen mne, to chcete, aby sa ludom znechutil? Prosim vymyslite nieco insie, alebo radsej nedavajte nic do tej TV.

2, Co ponukate tohto roku pre nas, vasich zakaznikov na Vianoce k ich pausalu? Zatial som nic nepostrehol. O nejaku nabijacku ci co to je a podobne traposiny naozaj nemam zaujem.

Dufam, ze zvysite objem dat aspon na 4GB, namiesto 2 GB. Som u vas uz neviem kolko, ale okrem zvysovania cien pausalu kazde dva roky, nic insie neponukate - ako stalemu zakaznikovi, je to na zamyslenie, dakujem za vasu odpoved.

Editoval Radim Ka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Tak im volaj alebo píš že chceš navýšenie alebo čo, tu ti nikto nepomôže, sem poriadne nikto nechodí z vedenia aby ti odpísal. Toto proste cez fórum nevyriešiš.

Bohužiaľ, telekom nemá nič také čo ponúknuť stálym zákazníkom môžeš byť ním aj 18 rokov a platiť stále za to isté a nemať to ani lacnejšie, je to smutné, že nemajú nejaké zľavy na paušál keď už si určité roky u nich. Je to smutné... A najhoršie je, ak aj počas viazanosti u Telekomu by si chcel ísť ku konkurencii kde by si mal lepšiu ponuku, tak si viazaný a keby si prešiel inde by si ešte platil sprostú pokutu.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

a o co by si mal zaujem? nieze by si bol rad, ze dostanes nejaky darcek, est esa stazujes ....

data mas do konca roka neobmedzene ak mas magentu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nepotrebujem ziadne darceky, jednoducho, nech mi daju  4GB internet  a  250 minut do vsetkych sieti a neobmedzene smsky do vsetkych sieti.

Nic viac nechcem !!!

Teraz mam  za 17,70eur : 100 minut do vsetkych sieti, neobmedzene sms a mms, a neobmedzene hovory do telekomu a 2GB  dat.

Kazdy rok, davaju vianocne akcie, ktore su fakt nezaujimave a magentu nemam... Nepotrebujem mat 300 dalsich produktov, aby som mohol mat na mesiac obmedzeny net.. obmedzenym rozumej, ze MAX 100 GB dat....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a mi ukaz cloveka co minie 100GB dat .... ako smrtelne vazne - ukaz mi jedneho .. neviem si realne predstavit co by ten clovek musel robit /ak sa nebavime o zdielani dat na notebook a pod/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nevies citat co pisem? Pisem, ze mne staci 4 GB dat.. nic ine.. Tiez pisem, preco nedaju nejaku akciu aj pre tych zakaznikov, ktori su u nich uz dlho.. Nic viac nepisem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.