Otázka

• 0

Viete mi povedať či sa dá objednať archív pre Magio Sat? V Telekome mi vraveli, že im to vraj dobre nefunguje tak to ani zatiaľ neponúkajú. Dnes som však čítal článok kde to testovali a všetko v pohode.  http://www.satelitnatv.sk/2016/11/otestovali-sme-tv-archiv-satelitnej-sluzby-magio-sat/

Editoval/-a shooter21
doplnenie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

13 odpovedí na túto otázku

• 0

funguje,musis mat box s nahravanim a pripojenie na internet 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @shooter21,

áno, archív pre SAT sa dá objednať, ako píše @bu2ckland. Musíš mať ale aktívny program L alebo XL. 

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte aj na SAT chcú dávať archív? No zbohom. Veď už to nestíha ani na kábli, už asi nachamtali toľko nových klientov pravdepodobne bez toho že by patrične upgradli HW, že to teraz počas prehrávania vypadáva, alebo to vôbec nenaskočí s oznamom ze sa záznam nemôže prehrať... o vymoženostiach spred pár rokov, kedy si systém pamätal aj niekoľko dní miesto kde sa prehrávanie záznamu prerušilo, to ani nehovorím, nič tam už nefunguje bez problémov.
Pritom to je najpodstatnejšia, najpotrebnejšia služba z celého Magia. Budeme sa asi musieť vrátiť k pracnejšiemu nahrávaniu všetkého na box, ako to bolo pred zavedením archívu :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja vazne nechapem - neni sa SAT archiv je zle, daju ho opat je zle 

darmo, my proste musime vsetko ofrflat....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja SAT nemám, mám IPTV a píšem preto, lebo tam už nefungujú služby ani zďaleka tak ako zo začiatku a akoby mali + dúfam, že to zodpovedných trkne, HW sa vylepší a nechápavý bu2ckland si bude nezaslúžene užívať vylepšenie :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

bu2ckland, kto do koho začal zapárať? A vieš vôbec čo je v podtitulku tohto fóra? Okrem iného aj to že máme zdieľať svoje skúsenosti. Keď ja v súlade s tým napíšem, že mám zlé skúsenosti so zhoršením služieb archívu (a tým pochopiteľne dúfam v nápravu), tak ty to budeš kritizovať že sa tu len frfle? Spýtaj sa teda administrátora, či sa tu môžu písať len oslavné ódy na nášho dokonalého operátora, alebo aj nepríjemné skúsenosti. Som zvedavý čo ti odpovie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak reklamuj službu, že ti nefunguje ako má, taká vec predsa existuje. Síce v mnohých dôvodov pri internete ak nejde dobre, vyhovoria sa, že chyba nie je na ich strane, ale pri archíve musí byť na ich strane chyba.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

teras som volal s operatorom a ze nie je potrebne pripojenie na net lebo je to cez sat. a ani skrinku netreba menit ale v menu nic ako archiv nemam ta teras nechapem!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokial  chce  zákazník využívať  archív pri magio sat.  Zákazník  musí mať  box KAON CO 1000 a pripojenie na internet  je  nutne  archív sa poskytuje  cez  internet.  Na  iných boxoch  archív nieje dostupný.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak ocom potom tocila ta operatorka? Este som jej cital ze treba net a novy box ona ne ne to ide cez satelit...tak som zvedavy ako mi to o dva dni pojde kedze mi to ona zriadila telefonicky ....volal som jej dnes o 17:45 len pre istotu

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Evidentne v tom majú poriadný bordel. V priebehu týždňa som tri krát , ozaj len tak pre vlastné pobavenie volal na infolinku a každý operátor mi rozprával inú rozprávku :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak vies ako to je - kvantum ludi tam pracuje, proste sa stane ze niekomu nejake informacia ujde, alebo ju zle pochopi - to sa stava vsade, povedzme si rovno, tiez maju toho vela - ale suma sumarum - potrebujes ten box a pripojenie na internet, sak ti to tu aj matey napisal - to ber ako smerodajne 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar