Prechod do T-com Magenta od iného operátora

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa spýtať keby som prešiel do existujúcej Magenta skupiny, tak:

1. budem viazaný tam ostať? Platil by som poplatok za odchod ku inému operátorovy z tejto ckupiny?

2. koľko ma bude stáť prenos čísla do existujúcej Magenta skupiny a vybaví to za mňa T-com?

3. musím prejsť do T-com a až potom môžem prejsť do Magenta skupiny alebo ma tam rovno môže T-com preniesť?

4. do skupiny ma musí pozvať niekto zo skupiny Magenta (ak som doteraz u iného operátora?)

5.. Ceny paušálov Happy sú s DPH alebo bez?

6. O koľko sa môže znížiť mesačný poplatok za paušál Happy L pokiaľ sa stanem členom skupiny Magenta s televíziou, pevnou linkou v ktorej sú dvaja iný účastníci?

7. Koľko členov môže mať maximálne skupina Magenta?

Editoval jurajification

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ahoj @jurajification,

1. Členstvo v Magenta 1  nie je viazané

2,3.. Pri prenose čísla sa platí poplatok za novú SIM kartu 10 eur, Poplatok za vstup do Magenty 1 sa neplatí, ak si objednáš prenos čísla u nás, Telekom za Teba vybaví celú objednávku, kuriér Ti doručí zmluvy na popis, novú SIM kartu, prípadne aj nový telefón

4.  buď si vytvoríš vlastnú skupinu, alebo Ťa niekto môže pozvať, ale musíš mať číslo siete Telekom

5. Ceny sú s DPH

6. Záleží od toho, koľko členov v nej bude zapojených s programom M a vyšším – najvyššia možná zľava je 21,99 ak si berieš od nás mobilný telefón, alebo 19,99 bez mobilného telefónu

7. 5 členov

Pekný deň

Matej 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar