DELGOVANIE

Otázka

• 0

DOBRY DEN, NEZIADAL SOM O ZIADNE ZMENY NA PORTALI NASTAVENIA A ANI ZOBRAZOVANIA INYM SPOSOBOM !!! VASE DELEGOVANIA A INAK OTRAVNE OTAZKY A STUDOVANIA  A ZADAVANIA VSELIAKeho PINKODU a pod.  Ziadam vas teda aby ste mi prenastavili do normalneho zobrazovania moj portal aby som si vedel zaplatit ako clovek fakturu a aby sa mi ZOBRAZOVALA !!! a nie venovat sa otravnemu nastavovaniu viac ako je nutne !!!  Nesnazte sa mi ani napisat ze je to vramci lepsej bezpecnosti a podobne dristy. Robte to tak aby ste neotravovali ludi viac ako je potrebne !! DAKUJEM ZA POCHOPENIE a dufam ze ako vasemu dlhorocnemu zakaznikovi  tento VAS problem urychlene vyriesite pretoze uz teraz som poriadne nasr.... a len malo je k tomu aby som vdaka vasemu neschoponemu portalu odysiel DAKUJEM kludne ma kontaktujte na mojom  emaili alebo telefonnom cisle 0902 426 965

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

ja síce chápem, že to môže niekoho otravovať a nie každému to ide na prvý krát, ale po úspešnom delegovaní služieb je to už na stálo a potom sa dá dostať ku všetkému jednoducho.... :P

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja zase nechapem to ze som mal vsetko nastavene aj v mobile aj na stranke a telekom si nieco pomeni a naco s tym otravuje ludi ked uz som to raz mal vsetko dobre nastavene. Keby po kazdej zmene robil Facebook taketo peripetie asi by tam doroka nikto neostal. Tak ako som to mal raz nastavene ze mi to fungovalo tak nech si to spravia tak aby to fungovalo aj po ich zasahu. A ked im zavolas tak ti to nastavit nevedia. Tak ako som bol spokojny v Telekome tam prejdem racej aj do 4ky alebo hocikam uz len s principu  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar