Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa opýtať že, pri hlásení poruch poznáte okrem odpovede pre veľký počet volajúcich prosíme o strpenie aj inú odpoveď?

Volám v kuse už tri dni a nemôžem sa dovolať....Ďakujem Birošová

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

Ak sa s nimi neviete spojiť cez 0800 123 777, napíšte na techgroup@telekom.sk alebo cez chat na telekom.sk/nefungujemi.

Z vlastnej skúsenosti viem, že aj náročnejšie a dlhšie trvajúce poruchy vedia promptne vyriešiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Skús ešte infolinku: 0800 123 456, tu ti neporadíme, nemáme ako.

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zúfalstvo zvané Telekom!!!! Už 2 mesiace riešim nejaký problém s pevnou linkou cez ktorú mam bohužial  aj internet. Na číslo 0800123777 sa dovolať nedá celé dni. automat vám síce povie čo mate stlačiť ale ked to stlačíte tak odpovie že ste nezadali voľbu, z mobilneho sa neozve pre zmenu nič- zrejme ani tam tie hovoriace mašiny nefungujú.V predajni NMnV niesu ochotní problém doriešiť, zrejme vedia iba predávať dobre drahé produkty, Dodnes sa neviem dostať do email pošty, v predajni mi akurát dali nové heslo a dalej nič nefunguje. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Prepáč že až teraz píšem. Problém je v tom že nám na pevnej linke fungovalo clip, svokra bola veľmi rada lebo vedela kto jej volá, a teraz od 8/2016 nám tato služba nefunguje,čo je veľká škoda...... a na poruchy sa dovolať nemôžem...Ďakujem za radu Františka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @franka33,

v prípade, že Tvoj problém ešte pretrváva a nepodarilo sa Ti skontaktovať sa s kolegami z technickej podpory, pošli mi do správy popis Tvojho problému a Tvoje telefónne číslo.

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

napis mail na techgroup@telekom.sk...ale po telefone to vybavis rychlejsie, radsej by som pockal na linke je bezplatná 0800123777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.