Retencne odd

Otázka

• 0

Zdravím, mám 7 mobilných šisiel, 2 x pevné služby (tel,net,TV), chcel som kontaktovať priamo retenčné odd., ale pochopil som , že to takto nefunguje..

Nemáte niekto kontakt na niekoho kompetentného? Lebo som to už riešil klasicky na predajni, ale nebaví ma hádzať hrach o stenu.

Už mám ponuku konkurencie, a bol som zvedavý na proti-ponuku, lebo keď to už prenesiem inam, tak už mi budú darmo volať.

Ďakujem za odpovede 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

a co chces zo 70 znizit na 30, tu napis typkovi a pridaj sa k nemu do skupiny ak sa ti chce behat tak ries prenos

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toto by presne zaujimalo aj mna... Ako dlhorocny zakaznik co vobec neplati male faktury som dal podnet, ze mi konci viazanost a ze mam take a take ponuky u konkurencii. Jedna sikovna slecinka sa mi ozvala, ze vidi ako platim mesacne skoro 70e pri pausale hapy XL 39,99 a ze mi moze ponuknut zlavu 5e na pausal... to ako vazne takto bojuju o zakaznikov?

Kazdopadne podnet odomna bol (zmena programu na nizsi, trebars happy L + zariadenie bez mega vysokeho jednoraz poplatku) a nato mi herecka ponukne to iste co mam so zlavou 5eur ?

tento tyzden sa idem povenovat prenosu cisla za cenu zmluvnej pokuty a som zvedavy kolko este takych vypatlancov co sa naucia citat vety z tabuliek mi este zavola...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na retencne oddelenie sa sam od seba nedostanes, ani nikto kontakt nema, oni ludi kontaktuju, zavolaj na infolinku a informuj sa co ti vedia ponuknut, a ked nebudes spokojny, oni mozno poslu tvoj kontakt priamo na dane oddelenie

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar