kvantita versus kvalita

Otázka

  • 0

Tak s novými programami na MAGIU  sa roztrhlo vrece. Vypadá to tak , že T-com vsadil na kvantitu a nie na kvalitu. Koľkí diváci sú vo vytržení z3 nových programov. Radšej menej staníc ale kvalitných, pre väčší počet divákov. Osobne mám rád historiu , v ponuke sú 2 programi ktoré sa zaoberajú touto tematikou. Ale, žlté H vysiela o skladoch, drevorubačoch,kamionakoch , všetko možné len nie historiu aspon 100 rokov starú.Možno je nás viac čo chceme H2 ,tam aspon podla reklám ta historia je.Dalej mám otázku ,ktorá sem asi nepatrí - prečo Smíchov vysiela Priateľov vo formáte 16 na 9 ,a naša milovaná Markíza vo formáte 4 na 3. Obidva seriály sú priblížne z rovnakého obdobia. Dakujem za slušné vysvetlenie.

Editoval/-a lucivaty

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

  • 0

Vies, niekomu nevyhovies nicim. To su ti takzvani notoricki nespokojenci a stazovaci... :D
H2 nie je lokalizovana a v ponuke na Slovensku nie je podla mna nikde, takze tam to so zaradenim nevidim nejako optimisticky. Ad 2.otazka - a co ti odpovedala milovana Markiza?

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Niekoho baví história, niekoho hudba, ďalšieho šport, iní pozerajú len telenovely. A práve tá nenáročná zábava (aj podľa mňa väčšinou nekvalitná i nevkusná) čo ponúka väčšina domácich komerčných staníc, baví najviac divákov, tak ich pochopiteľne nemôže T-com ignorovať. Preto s tebou nesúhlasím, lebo čím väčší výber, tým si môže vyselektovať viac divákov s rozdielnymi záujmami lepší výber. Škoda iba, že sa nedá spraviť individuálny výber podľa jednotlivých kanálov a musia sa brať celé balíčky, kde je zabalené všeličo divné, aj to čo do charakteru balíčka vôbec nepatrí.

K formátom: Priatelia sú starý seriál (prvá séria bola ešte z r.1994), tak je možné že to bolo natáčané ako TV seriál vo formáte 4:3. Ak to Smíchov konvertoval na 16:9 ak že orezal časť obrazu hore i dolu, tak ja by som stokrát radšej pozeral Markízu bez orezania v pôvodnom formáte.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Tiež si myslí, že programov už máme dosť. Teraz zapracovať na tom, aby si Telekom uvedomil že HD je už štandard a nie niečo za čo by sa malo priplácať. 4,5€ za rodinný HD balíček je podľa mňa priveľa na to čo obsahuje a kombinoval by som ho maximálne tak s M-kom

Tiež som bojoval za to aby sa pridali programy ako smíchov, fanda, barandov... nakoľko konkurencia ich má a nikomu to neuškodilo, myslí že ich to ani nič nestálo a nám to spravilo radosť aj keď ja osobne nepatrím do cieľovej skupiny ale v každej rodine sa nájde niekto... Komu tie programy prekážajú v nastaveniach si ich môže skryť alebo umiestniť niekde na koniec. 

Pokiaľ ide o skladbu programov tak si myslím, že teraz je dobre vyvážená a už na L-ku bez kompromisov si každý nájde niečo.  Tiež by som za seba vymenil kľudne športové programy ale chápem, že sú tu ľudia ktorých to zaujíma. 

XL-ko ma doteraz nebavilo ale vidím, že sa zobudili a pridávajú a zatraktívňujú programové zloženie..   

programové balíčky sú zostavené tak trochu nah0vno zámerne aby vás nútili si zobrať aj to čo nechcete.
Napr balíček štýly a fakty a je tam Eurosport a PrivateTV akože ako zapadá do tejto kategórie porno kanál a šport? 
Balíček volný čas je úplne náhodný

čo by som na L-ku privítal tak nejaký hudobný kanál lebo teraz je to veľmi slabé
čo aspoň také - óčko expres, óčko gold, music box TV ? 
samozrejme že aj niečo kvalitnejšie by mohlo byť.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar