Nespokojnosť

Otázka

• 0

Ako to myslíte vážne také peniaze platím za to a saka to jak **piip**.... dosah 0% 3 metre a 2 paličky internetu .... (retards).

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Tu vám nikto nerozumie. Skúste prejsť z merania internetov v paličkách na novšiu mieru odbukadobuka.  

Ďakujem za pochopenie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tych sntaznosti po zrychlovani je teraz naozaj vela...inym to ide ako tak ..druhym zase vobec nie... zavolaj ta technicku podporu 0800123777 a on to preveria.Dufajme ze sa Telekom preberie a zacne konecne podnety zakaznikov realne riesit a nie len davat odpovede takeho typu , ktore su jasne aj 13 rocnemu chlapcovi, ktory ma ake take znalosti o sietach. Pevne verim, ze v telekome sa najdu aj ludia, ktori su ochotni riesit taketo problemy a nie len spravat sa poda toho co povie nejaky manazer Telekomu ako stado oviec. Tak sa mi zda, ze odkedy predal stat svoj podiel Deutsche Telekomu, tak Telekom si na trhu robi so zakaznikmi co chce. Mozno by pomohol podnet na Telekomunikacny urad SR

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

myslím, že zrýchľovanie je iná ktegória a vypadá to, že tam to Telekom tak trochu posr.... ale  tu ide o to že na 3 metre ma 2 paličky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Predpokladám že sa tu jedná o wifi. Cez wifi vám to nepôjde tak rýchlo pokiaľ si nekúpite kvalitný modem alebo môže byť aj málo kvalitný telefón notebook. Po Lan kábli to ide plnou rýchlosťou a tam zaleží aj či mate dobru sieťovu kartu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Lukinesk0NR rieši tu dosah nie rýchlosť, rýchlosť pri wifi naozaj aj tak nie je až tak zlá, do takých 100Mb/s by sa dalo vytiahnuť v pohode cez Nkovú Wifi. 

A čo si má zapojiťť LAN kábel do mobilu? Logika... Ale aj tak najviac ma dostalo málo kvalitný telefón :DDD

Nemusí kupovať lepší router, môže kúpiť aj wifi extendery ktoré opakujú signál a predlžujú pokrytie wifi, alebo je aj možnosť kúpiť nový router s lepšiou dĺžkou pokrytia.

Ale aj tak, na 3 metre nemať plný signál je blbosť, aj nablbší router predsa dokáže mať dosah aj do 10 metrov napríklad.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar