Ako zaplatit fakturu

Otázka

• 0

Doby den

potrebujm zaplatit fakturu cez iban ale neviem ako nato mam to 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ja to platim zo zajranicia cez iban a tam sop dal ref cislo varibilny simbol bude to ok ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie je to ok. Variabilný symbol sa každý mesiac mení.

vzor faktúry https://www.telekom.sk/wiki/faktury-a-platby/vzor-faktury#faktura-vzor-mobil

Čo mám robiť, ak som uhradil faktúru a uviedol som nesprávny variabilný symbol?

V prípade, že ste uhradili faktúru s nesprávnym variabilným symbolom, môžete poslať doklad o úhrade doplnený o správny variabilný symbol na e-mailovú adresu:

• pohladavky.mob@telekom.sk (v prípade služieb mobilnej siete)
  • pohladavky.pev@telekom.sk (v prípade služieb pevnej siete)

Poslaním uvedeného dokladu zabezpečíte, že vaša platba bude v našich systémoch zaevidovaná správne.

Okrem iného odporúčam aktivovať notifikačné sms o faktúrach Prijatá bezplatná SMS bude obsahovať dátum vystavenia faktúry, sumu, stav úhrady, variabilný symbol, splatnosť a číslo účtu.

https://www.telekom.sk/casto-kladene-otazky/-/faq/ako-funguju-sms-notifikacie-o-fakture

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja to platim cez iban zo zahranicia faktura mi chdi na email kazdy mesiac ako refer cislo pouzivam variabilny simbol a kazdy mesiac iny je to ok ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokiaľ to tak platíš a nechodia ti upomienky, potom je to ok.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tento mesiac to platil prvy krat lebo som v zahranici, tak potom kazdy mesiac ked dostanem fakturu tak budem tam davat aj ten konkretny variabilny simbol.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Len aby ti za tento mesiac neprišla upomienka.  Skús preposlať kópiu platby na  pohladavky.mob@telekom.sk  s priloženým VS

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar