Optický internet

Otázka

• 0

Zdravim, byvam v Bratislave na Kukučínovej 4 a mam aktivovaný Magio internet L(ADSL) a magio TV M, natolko sa na tejto adrese nedavno zdriadil opticky interent je mozne sa na neho pripojit bez poplatku? Dakujem za odpovede 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

@kiknusko áno bez poplatku, telekom väčšinou sám oslovuje ľudí aby prešli na opitku :) ale ak vám len teraz začali kopať tak sa priprav že to môže ešte trvať aj 2-3 mesiace niekedy aj viac :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

uzvarieš novú zmluvu s novou viazanosťou, dajú ti zariadenia... a za rovnaké peniaze viacej muziky. ja to mam dokonca aj lacnejsie o par centov ako pred tym :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Super ďakujem vám :) ako mne už dávno prišlo že mám prejsť na optiku aj bol u mňa technik, ale chcel za to zaplatiť a ešte že by som mal väčší mesačný poplatok, neviem ako to bolo možné tak preto sa radšej na fóre spýtam a pojdem sa aj na pobočku spýtať

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobre si spravil. podomovy predaj a cez telefony zasadne neuznavam. co som pocul tak aj u nas chodili akoze z telekomu a uzatvarali nevyhodne zmluvy. najlepsie zajst na pobocku pripadne online na strankach telekomu je k tomu aj zlava

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar