obnovenie zmluvy po 30 mesiacoch

Otázka

• 0

V oktobri  mi skončila zmluva na TV a internet balík M. PLatila som dovtedy aj s poplatkom za box 17.98 eur. Stále mi prichádzali ponuky na email "zostante s nami" za 18 eur!!!Začiatkom augusta som šla uzatvoriť novú zmluvu s platnosťou od 19.10.2016 šlo mi o jednoduche pokračovanie aj s pôvodnou cenou. Nebolo mi to umožnené, cena nebola uvedená v dodatku, ale podľa faktúry vidím, že je navýšena. Zaujíma ma hlavne aj to, dokedy budem platiť za prenájom boxu keď pri zavedení bola jeho cena niečo okolo 25 eur. Nie je už mojím majetkom bez povinnosti platiť prenájom?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

aktivacny poplatok za box je aj teraz, ale az za druhy, ak to nie je satelitna tv, a platit prenajom za box budes dokym ho mas v najme, teda dokym mas sluzbu alebo nemas nejaky vlastny box

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie, box nie je tvojím majetkom a nikdy nebude. Ty si platila aktivačný poplatok ktorý v tej dobe pravdepodobne bol, alebo skôr dva boxy pri ktorom sa za druhý dopláca jednorázový poplatok.

Čiže ty budeš platiť ten poplatok až do kedy by si neukončila zmluvu z telekomom kedy by si bola povinná vrátiť magio box ktorý máš v prenájme. A taktiež neviem kde si zobrala, že proste nemusíš platiť nájom, že je tvojím majetkom ten box, keďže určite ťa pri zriadovaní museli infomovať o tom, že magio box sa iba dá prenajímať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar