Viac nejde, ako ide

Otázka

• 0

Dobry den, rad by som sa opytal preco mi neustale vypadava internet, mam balicek Magio M. V priebehu dna mi padne aj 30x, ping, download a upload su normalne. Ked sa mi podarilo dovolat, technik mi povedal, ze problem nieje na vasej strane, viem, ze vypadava aj inym ludom, ale nie tak casto. Takto mi to pada uz 3 tyzdne a mam uz treti 7 dnovy ban na csku, dakujem za kazdu radu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

@Louysx ak problém nie je na linke (čiže na strane telekomu) tak problém bude v zariadeniach... reštartoval by som router.. prípadne aj ONT ak si na optike... v prípade že stále to vypadáva, skúsil by som aj továrenské nastavenia routru. Ak stále vypadáva, problém bude pravdepodobne v prijímači (PC, notebooku, mobilu) alebo ešte sa môže stať pikoška, že ak veľa wifi pri sebe vysiela na rovnakom kanále, tak sa to ruší a tým prenos "padá"... skús niekde stiahnuť appku wifi analyzer (pre android) alebo podobnú, určite nájdeš aj na iné platformy (iOS, OS X, linux či Windows)... niektoré dokážu aj vyhodnotiť ktorý kanál na vysielanie wifi je najlepší :) tak si treba potom zmeniť v routri kanál (channel) alebo ak ideš cez káble tak problém bude tam.. nehovoriac o tom ak ideš cez el. sieť, to je najväčšia zloba :)

Editoval/-a Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked zacne pomaly padat na pc, download sa pomaly zmensuje az na kilobajty a v analyzery mi to pada z -55 dBm na cca -65

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar