Magio GO TV BOX

Otázka

72 odpovedí na túto otázku

• 0

chlapci dajte ešte niečo čo na tom nejde ako pri obyčajnom magio go hlavne že wooow .... dalšia vec po cene prečo som si to rozmyslel s kúpou...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

To ale teda potom prehnali keď pri zariadení za ktoré dáš 70€ tak nemôžeš meniť poradie programov, pretože niektorí radi si dajú programy ktoré pravidelne pozerajú na začiatok. By ma zaujímalo ako ešte osekali tento box, už len je dosť, že menenie poradia programov nejde normálne ani u magio sat ani pri televízii cez internet... rád by som osobne vedel aký je dôvod zablokovania tejto funkcie, pretože osobne nevidím dôvod blokovania takejto funkcie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ak má zablokovaný aj USB port tak v tom prípade by som si to už na 100% nekúpil, to menenie programov to by sa ako tak dalo zvládnuť ešte, ale keď ten box má k dispozícii USB port, a má fungovať ale oni ho zablokovali v tom prípade tento box je k ničomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim, amaterizmus najvyssieho zrna co predvadzate. Uz cakam na box 2 mesiace, cele zle. Dosla mi sms, ze bude koncom marca, takze este jeden mesiac cakat budem. Zda Vam to normalne? A ano, treba sa vyhovorat na dodavatela.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som bol na chate a box som skusal, celkom som s nim spokojny , pozeral som ho v najvyssej kvalite , telku mam 82ku ... na vacsej by sa neoplatilo. Na take obcasne sledovanie fajn

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim, amaterizmus najvyssieho zrna co predvadzate. Uz cakam na box 2 mesiace, cele zle. Dosla mi sms, ze bude koncom marca, takze este jeden mesiac cakat budem. Zda Vam to normalne? A ano, treba sa vyhovorat na dodavatela.

ešte sa isto načakaš..to je proste Telekom...niektorí na normalny box na satelit čakaju aj 3 mesiace...proste amaterizmus..asi nechceli vyrabat velke mnozstvo..vyrobili 100 kusov...na ochutnavku či sa im to predá..a asi predali a teraz čakat na dalšie..inak si to neviem vysvetlit..keby ich mali tak pošlu hned a nie na konci marca,,

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Boxov majú určite všetkých veľa, ale dávajú ich iba novým zákazníkom, ktoré chce druhý box bude zaradený iba do zoznamu ľudí čo ho chcú tiež. Ale celé to je riešené veľmi zle, lebo ak chcú dávať novým zákazníkom iba nové boxy a starým nedajú druhý box, a dajú ich maximálne na zoznam ľudí čo tiež chcú box, tak ten zoznam sa bude len plniť a boxy nebude mať nikto s nich ani len do konca tohto roku. Mňa by osobne k tejto téme zaujímalo oficiálne vyhlásenie Telekomu a ako chcú postupovať pri tomto probléme, pretože oni sami môžu za tento problém. Keď nie sú schopný starému zákazníkovi dodať druhý box, tak mali by ponúkať aj odstúpenie od zmluvy. Taktiež je vidieť, že pre nich sú starý zákazníci nič, nový sú dôležitejší pre nich.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ono je este otazka kolk ludi o ten dalsi box poziadalo, aby sa nestalo, ze tym ze ich bude opat strasne strasne vela, ze na poslednych v tabulke nevyjde a opat bude rovnaky problem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslite obycajny box?  2.2.2017  ???  Ze sa nehambite.  Ludia co mali dlhe roky 2 boxy a jeden sa im pokazil tak cakaju od zaciatku decembra, a dodanie nahradneho boxu je v nedohladne, slubovany januar  - nie,  februar -nie,  v marci uz potvrdili ze nebudu, .... asi nakoniec to bude naozaj januar ale zabudli povedat ze 2018.

Prečo by som sa mala hambiť. Veď som netušila, že to je problém.  Keby som vedela, tak sa vykašlem na celý Slovak telekom aj ich box.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

toto je ludia ale tema MAGIO GO...čo sa tyka magio go boxu ten vam doručia a daju bez problemov..objednal som si ho a za 3 dni som ho už mal doma...a čo sa tyka tych boxov na Magio Sat tak tam to je fakt trocha na hanbu..novy box davaju len novym zakaznikom alebo ak ste mali len jeden a sa vam pokazil...ak ste mali 2 alebo 3 boxy a sa vam nejaky pokazil tak čakate na novy aj 3-4-5 mesiacov čo je smutne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no tato terajsia situacia je dost hanba, ono to fakt drva uz dost dlho, ja chapem preco to tak je a vsetko, ale presne ako tu niekto napisal - s tym proste museli ratat a mali sa na to poriadne pripravit. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes som zapojil magio go box na tv samsung 32 no obraz nie je plynulý ale seká ,vidieť to pekne pri titulkoch na konci filmu .Kvalita obrazu nastavená na super vysokú,pripojené cez wifi vdsl magio L. Bude to asi kodekom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

sposobene to moze byt že mas slabsi internet alebo nerobil doma niekto niečo ine na internete?(skype,pozeranie filmu,streamu atd) alebo to je tym,že to mas cez wifi...lebo ja tiez mam samsung,tiez mam nastavene na vysoku kvalitu a neseka níč..len občas ked mam trocha zataženy net mi to sekne..mam namysli tym,ze napriklad sestra skypuje alebo brat pozera na PC videa na youtube atd atd ale ja ho nemam zapojeny cez wifi ale cez kabel..aj v navode mas napisane,že radsej sa uprednostnuje zapojit cez kabel ako cez wifi

Editoval/-a halucinacie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To sekanie dobre vidieť na TA3 na tom riadku kde bežia správy, aj keď dám horšiu kvalitu tak to seká

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kde sa stala chyba? Je možné dáko nastaviť vlastnú mapu obľúbených programov, zmeniť poradie kanálov? IR ovládača boxu vysiela na rovnakej frekvencii ako ovládač má RGB pásiku (tl.4-zap. vyp. RGB pásiku, ďalšie iné tl. ovládajú rôzne funkcie RGB.) nechápem prečo IR prijímač neprispôsobili k univerzálneho ovládače PHILIPS, keďže sa naň dajú nekódovať všetky STB boxy telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na boxe sa momentalne nedaju pomenit kanaly ako chces, v navode to sice je ale neda sa to zatial

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím. Zaujímal by ma názor ľudí, ktorí vlastnia daný Magio GO TV Box. Premýšľam, že to kúpim domov rodičom, aby mohli sledovať každý svoje. Magio GO Box by som chcel pripojiť k TV Samung s uhlopriečkou 82 cm - myslíte, že ten obraz bude už nekvalitný? Pripojené by to bolo priamo sieťovým káblom (žiadna wifi). Doma mám pripojenie cca 10 Mb/s (nie Telekom) a keď nie som doma, net sa takmer vôbec nevyužíva (max. čítanie aktualít, počasie..). Takže by to nemalo vôbec ovplyvniť kvalitu, ide mi skôr o to, ako to bude vyzerať na väčšej obrazovke. Doteraz som Magio GO využíal na telefóne / PC. Ďakujem, za každú info.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja ho vlastnim, som spokojny, zobral som si ho sice na chatu, no nakoniec som si ho vzal aj domov a vymenil som ho miesto druheho normlaneho boxu a ked pojdem na chatu proste si go box vezmem

btw tiez mam samsung 82 a je to v pohode pokial niesi extremne narocny uzivatel 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja ho vlastnim, som spokojny, zobral som si ho sice na chatu, no nakoniec som si ho vzal aj domov a vymenil som ho miesto druheho normlaneho boxu a ked pojdem na chatu proste si go box vezmem

btw tiez mam samsung 82 a je to v pohode pokial niesi extremne narocny uzivatel 

Ďakujem za odpoveď. Ono bude to doma využívané len párkrát do týždňa, takže si myslím, že to postačí.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

urcite ano, necakal full hd , ale na obcasne alebo nenarocne vyuzivanie niekde na chate, druhej izbe to staci. A ta kvalita je fakt dobra, vies si tam vybrat aku chces aby ti tam nezralo vela dat. Ja som fakt spokojny, viem si ho zobraz kdekolvek idem a hlavne co je pre mna alfa omega - neplatim ziadny najom, ale je to moje

nastastie mam doma svoj vlasny magio box tak neplatim najom, druhy sa mi zial pokazil a nebola moznost zohnat vlastny, tak som mal v najme, a teraz som to vyriesil takto a som fakt spokojny. Mam ho aj na doma aj na chatu. Takto by som si na chate musel zriadit telku, teraz si vezmem iba box a dam sa na data , doma som na wifi takze moze byt zapnuty aj cely den

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar